Herečka z Ordinace byla okradena! Skočila na špek profesionálnímu podvodníkovi

Aktualizováno 24.02.2018


Herečka, kterou mohli diváci Ordinace v růžové zahradě 2 vidět jako bláznivou milenku Kováře, měla opravdu velkou smůlu. Jak se profesionálnímu podvodníkovi podařilo ji oklamat? Vše měl do detailu promyšlené!

Přehrát poslední díl


Sehnat byt v Praze, který by odpovídal představám nájemníka, není jen tak. Když už se při prohlídce naskytne takový, který zaujme, není divu, že neváháte a hned zaplatíte kauci i nájem. Jeden takový byt v Praze na Vinohradech dohodila kamarádka i herečce Lence Vacvalové, která hrála v několika epizodách seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Noru, milenku lékaře Oty Kováře. Herečka se na byt v Záhřebské ulici šla podívat. „Složila jsem kauci 20 tisíc a první nájem 13 tisíc - podepsali jsme smlouvu s tím, že se mám nastěhovat patnáctého,“ sdělila herečka reportérovi TV Nova.

Zdroj: TV Nova

Policisté hledají podvodníka, který nabízel lidem byt na pražských Vinohradech. Okradl nejméně osm lidí, od kterých na zálohách vybral téměř 300 tisíc korun. Jednou z obětí byla bohužel i Slovenská herečka Lenka Vacvalová. Majitel bytu, ve kterém až do roku 2016 bydlela herečka Luba Skořepová a který zrenovoval, je zděšený.

Zdroj: Profimedia

O nekalých praktikách neměl do poslední chvíle tušení. „Sepsali jsme smlouvu, protože se potřeboval co nejrychleji nastěhovat,“ přiznal. Údaje z jeho občanského průkazu ale byly podle všeho falešné. Policie nevylučuje, že podvedených lidí může být víc. Více informací najdete ve článku na tn.cz




 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

UŽ SE TO BLÍŽÍ: Stará láska Bibi se vrací! Kdy do Ordinace přijede Marek? A co se bude dít?
UŽ SE TO BLÍŽÍ: Stará láska Bibi se vrací! Kdy do Ordinace přijede Marek? A co se bude dít?

VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Co to tady smrdí?! To jsem já, přiznává Heluš! Když točíte na hnoji a s úsměvem
VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Co to tady smrdí?! To jsem já, přiznává Heluš! Když točíte na hnoji a s úsměvem