CELÝ 786. DÍL Ordinace: Květa tváří v tvář milence manžela!

Aktualizováno 25.02.2018

Ordinace: 786. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Žiju jenom pro tebe? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 786. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE
 

Květa řeší, jak sdělit Františce, že začala žít s Vilíkem, ale Františka to už sama pochopila. Horší je to s Jonášem, který Vildu stále odmítá. A pak všechno obrátí naruby bolestivé zjištění – Květa se dozví, že její manžel si půjčil milion na byt pro svou milenku, který teď nejspíš bude muset splácet. V závěru navštíví Denisu Vlachovou, manželovu milenku, ale prožije šok! Denisa má v náručí dvouletá dvojčata, podle všeho dcery Šimona Hrzána!

Poprask v Ordinaci: Milenka Kohoutová zavaří rodině Květy!
Poprask v Ordinaci: Milenka Kohoutová zavaří rodině Květy!


V nemocnici je hospitalizován pacient Doležal s těžkým žlučníkovým záchvatem. Protože ale muž trpí vážnou srdeční chorobou, operace je velkým rizikem. Mára je ochoten ho podstoupit, Kovář je ale zásadně proti. Když se ale pacientův stav dále zhorší, Mára obejde Kovářův zákaz za pomoci Eduarda, který mu na sále asistuje. Kovář to těžce nese, prohlubuje se jeho konflikt s Márou, ale střetne se i s Eduardem.

Zdroj: Nova.cz

Hospitalizovaná je také paní Jarešová s komplikovanou zlomeninou krčku. Problém je, že Jarešová má v péči syna Martina, který trpí Downovým syndromem. Mentálně retardovaný mladý muž není schopen se o sebe postarat a selžou i příbuzní. Protože rekonvalescence a rehabilitace paní Jarešové potrvá dlouho, Martinovi hrozí ústav. Vojta se rozhodne pomoc tím, že začne Martina učit samostatnosti, aby se naopak on mohl postarat o dočasně nepohyblivou matku. Společná péče o Martina ho ještě více sbližuje s Bibi, které Vojta napíše dojemné milostné vyznání.


Premiérový 786. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Žiju jenom pro tebe jste v TV mohli vidět 25. ledna 2018.

 

 

Nova.cz

To nejlepší ze streamu: Erika prozradila, kdo se bude muset postarat o malého Tobiáše!