Zákulisí Ordinace: Vycpaný Vilík a rozsednuté děti Denisy! Co dalšího prozradili sourozenci Hrzánovi?

Aktualizováno 03.03.2018


Milan Peroutka a Viktorka Rybová hrají v Ordinaci v růžové zahradě 2 sourozence Jonáše a Františku Hrzánovy. V rozhovoru se rozpovídali o natáčení a prozradili několik perliček ze zákulisí. Proč je Vilík tak tlustý? A s kým je největší práce při natáčení? To a více se dozvíte v rozhovoru.

Přehrát poslední díl

 

Seriáloví sourozenci se mají rádi jak před kamerou, tak také za ní. Porozuměli si a vycházejí spolu skvěle. Taktéž je tomu s představitelem Vilíka Romanem Štabrňákem. Nenávist Jonáše a Vildy je tedy opravdu jen hraná, zato péče Vildy o Františku leckdy pokračuje i v zákulisí, např. ji skutečně učil kouzlit!

„Roman má doma různé kouzelnické sady, takže mě učil, jak to tam mám všechno poskládat. Já jsem si vždycky myslela, že to tam můžeš dát, jak chceš, ale právě že ne," vypráví s nadšením Viktorka. Ne každý divák asi ví, že Roman Štabrňák je ve skutečnosti také profesionální kouzelník.

Takhle čaruje Roman Štabrňák! Dokážete ve VIDEU odhalit jeho kouzelnické triky?
Takhle čaruje Roman Štabrňák! Dokážete ve VIDEU odhalit jeho kouzelnické triky?

Zdroj: Archiv TV Nova


„Vážení diváci, vycpávají ho. Lidé často komentují, jak je Vilík široký. Tak to má vycpaný," pronáší Peroutka na adresu Štabrňáka a prozrazuje tak pravdu o jeho v seriálu vypaseném břichu.

Zdroj: TV Nova


Možná Vilík brzy zhubne, neboť se s Květou budou ohánět, aby splatili dluh po zesnulém manželovi Květy. S dluhem přichází i milenka Denisa Vlachová a její dvě děti. „Parta Hrzánů“ se tak rozrůstá o další tři členy. A plac vítá další dvě děti, natáčení s nimi je však někdy prý pořádná fuška! „Františka je profesionálka, jako dospělá. Horší je to s dětmi od Bereniky Kohoutové, která hraje Denisu, to jsou dvouletý dvojčata, a to sem si teda užil," vzpomíná Peroutka. "Najížděla kočárky do mikrofonistů, málem sem je rozsedl a pak řvala, že chtějí pryč," a pokračuje se smát při vzpomínce na první natáčení s malinkými herci.

A více už ve videu!

Zdroj: Archiv TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Milan Peroutka PROZRAZUJE další zvrat v rodině Hrzánových z Ordinace! VIDEO
Milan Peroutka PROZRAZUJE další zvrat v rodině Hrzánových z Ordinace! VIDEO

VIDEO: Roztomilá představitelka Františky o tom, jak se k roli dostala. Nebylo to jen tak!
VIDEO: Roztomilá představitelka Františky o tom, jak se k roli dostala. Nebylo to jen tak!

Co nevíte o Kláře Oltové coby Květě: Tělo modelky, máma na plný úvazek a těžké začátky
Co nevíte o Kláře Oltové coby Květě: Tělo modelky, máma na plný úvazek a těžké začátky