Celý 790. díl Ordinace: Marek se vrátil do Kamenice, aby pomohl umírající Inně! Život jí spasil Vojta. A co Bibi?

Aktualizováno 08.03.2018

Ordinace: 790. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Správná biomatka? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

 

• CELÝ 790. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

 

Marek nečekaně přijíždí do Kamenice, veze těžce zraněnou Innu až z Ukrajiny autem! Vyjíždí k němu překvapená Bibi a v nemocnici Innu s vážným poraněním nohy přijímá a ošetřuje Vojta. Hrozí ji amputace, Marek běsní. V poslední chvíli si Vojta všimne, že v plicích má Inna střep po výbuchu. Právě kvůli němu se její organismus nemůže vypořádat se zraněním nohy. Střep Inně z plic s Márou vyjmou a Inně zachrání nohu! Marek je šťastný. S Bibi vedou dialog jen kolem Inny, Markovi ale neujde Bibino vřelé obětí s Vojtou... Ten ji zrovna ten den přede všemi políbil v aule, aby se vědělo, že jsou pár.

Zdroj: Archiv TV Nova

Švarc se ve službách Hejtmana pokouší zalíbit aktivistům z komunitního centra, problém je ale v tom, že ho na malém městě už kdekdo zná a ví, co je zač. Tentokrát ohrozí Švarcovu falešnou pověst svatouška Lucie a Darek, které do Mraveniště pozvali na kuchařskou prezentaci. A tak Švarc jedná, z Heluš udělá vege kuchařku a pak zachrání kozu z komunitního centra, načež Darek skoro začíná věřit, že se Švarc změnil. Slíbí mu, že o jeho nepěkných kouscích z minulosti pomlčí, ať si na něj udělají obrázek sami.

Zdroj: Nova.cz

Mázl s Rytířem na sebe žárlí a to propuká v souboj, předhánějí se v pozornosti a péči o těhotnou Alenu, chtějí si před sebou dokázat, že jsou lepší, s Alenou to ve finále nemá nic společného, akorát ji to obtěžuje, protože jejich péče začíná dostávat podobu šikany. Navíc se spolu neustále hádají a srážejí. A tak Alena učiní jedno rozhodnutí... Dokud se neprokáže otcovství, mělo by jít určit za měsíc z plodové vody, nechce slyšet ani o jednom z nich.


790. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Správná bioamatka jste v TV mohli vidět 8. února 2018.


FOTO: Skvostný pohled na Benoniho do půl těla! Neodolaly ani přítomné dámy
FOTO: Skvostný pohled na Benoniho do půl těla! Neodolaly ani přítomné dámy


 

Nova.cz

To nejlepší ze streamu: Erika prozradila, kdo se bude muset postarat o malého Tobiáše!