791. díl - Zapomeň na city

Aktualizováno 15.02.2018

Ordinace: Seznámení Vojty s Markem
Zdroj: Archiv TV Nova

Marek zjistí, že Bibi má nový vztah. Kovář podezírá Máru, že v nemocnici krade drogy.

Přehrát poslední díl

 

Švarcovi se stěhují do bytu Suchých, Zdena v něm nechce být poté, co se stalo s Maryntčákem, a tak ho dali do podnájmu, což rodině Boba přijde vhod. Švarc si ale špatně domluví služby a po čas stěhování musí být v práci. Zoufalou Heluš zachrání lidé z Mraveniště a ochotně jí se vším pomůžou. Ona na oplátku druhý den Mraveniště zbaví majitele stavební firmy, který chtěl komunitní centrum obrat o peníze. Heluš je v Mraveništi šťastná, Hugo tu má kamarádku Rozárku. Jen Švarc z Heluš, posedlé dobrem, šílí. Musí zasáhnout, protože Heluš zapomněla, jaké je jejich původní poslání. Informuje o všem hejtmana a oba zakročí. Co udělají?

Marek se dozví, že Bibi chodí s Vojtou a zdá se, je mu to jedno. Bibi řekne, že jejich vztah byl jen úlet. Nikdy neměli budoucnost, protože byl ženatý. Bibi to ublíží a zamýšlí se, zda miluje Vojtu, nebo ještě stále Marka. Po sérii situací, kdy je Markovi fyzicky blízko, a pak zase vidí, jak obětavě se Marek stará o Innu, dochází k závěru: Patří k Vojtovi. Toto její rozhodnutí se jen potvrdí jako správné, když ji Vojta doma mile přivítá – má navařeno a chce jí provést masáž. Bibi jihne.

Mára přijímá zfetovaného pacienta Hynka, který má u sebe ještě jeden sáček s drogou. Při operaci dochází ke komplikacím, Kovář posílá sestru, aby drogu našla. V Hynkových věcech už však není. Kovář z krádeže drogy okamžitě podezírá Máru a nechá ho testovat, test je negativní. Přesto Kovář dál vede svou. Mára mezitím zjišťuje, že v droze je velmi nebezpečná látka a sáček s ní vzal nejspíš bratr Hynka. Nechá k němu poslat záchranku, načež ta se vrací s oním bráchou taktéž ve velmi špatném stavu. Eduard se Márovi omlouvá za křivé obvinění, Kovář to ale nedokáže.

V TV 13. února 2018


 

 

Nova.cz

To nejlepší ze streamu: Erika prozradila, kdo se bude muset postarat o malého Tobiáše!