VZPOMÍNÁME: Takhle zářil Jiří Laštovka v Ordinaci. Připomeňte si jeho roli. VIDEO

Aktualizováno 10.03.2018


Připomeňte si herce Jiřího Laštovku v dobách, kdy hrál v Ordinaci. Mladý herec zemřel náhle ve věku 39 let. V Ordinaci v růžové zahradě 2 hrál roli Petra Šídla, který se zoufale snažil splnit přání své onkologicky nemocné manželky.

Přehrát poslední díl

Ve věku 39 let zemřel náhle český herec Jiří Laštovka. O smutné události rodáka z Českých Budějovic informovalo divadlo Minor. „Dozvěděli jsme se smutnou zprávu, že nás v uplynulých dnech opustil skvělý herec a kamarád Jiří Laštovka. Vzpomínáme na něj,“ uvedl spolek na sociální síti. V divadle Minor působil například v inscenacích Zlatovláska, Klapzubova jedenáctka či Hon na Jednorožce.

Zdroj: TV Nova

Petr Šídlo se objevil v sedmi dílech Ordinace v růžové zahradě 2. V Kamenické nemocnici léčili jeho onkologicky nemocnou manželku a na rehabilitaci sem chodil i jeho syn, Pavel Šídlo, který byl po mozkové obrně upoutaný na invalidní vozík. Pavel chtěl dát své nemocné matce k narozeninám ten nejkrásnější dárek: Chtěl, aby jej viděla chodit. A Petr Šídlo se zoufale snažil udělat cokoliv pro to, aby jeho syn Pavlík podstoupil operaci, která by mu to umožnila.

Zdroj: TV Nova

Okolnosti hercovy smrti nejsou známy. Rozhovor s dramaturgyní divadla Minor najdete na webu TN.cz.Upřímnou soustrast rodině a pozůstalým.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

SMUTNÁ ZPRÁVA: Nečekaně zemřel mladý herec, který si zahrál i v Ordinaci. Upřímnou soustrast

FOTO: Skvostný pohled na Benoniho do půl těla! Neodolaly ani přítomné dámy