Celý 791. díl Ordinace: Prachy, nebo kamarádi. Heluš učinila rozhodnutí! Stejně jako Bibi

Aktualizováno 13.03.2018

Ordinace: 791. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Zapomeň na city? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 791. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

 

Švarcovi se stěhují do bytu Suchých, Zdena v něm nechce být poté, co se stalo s Maryntčákem, a tak ho dali do podnájmu, což rodině Boba přijde vhod. Švarc si ale špatně domluví služby a po čas stěhování musí být v práci. Zoufalou Heluš zachrání lidé z Mraveniště a ochotně jí se vším pomůžou. Ona na oplátku druhý den Mraveniště zbaví majitele stavební firmy, který chtěl komunitní centrum obrat o peníze. Heluš je v Mraveništi šťastná, Hugo tu má kamarádku Rozárku. Jen Švarc z Heluš, posedlé dobrem, šílí. Musí zasáhnout, protože Heluš zapomněla, jaké je jejich původní poslání. Informuje o všem hejtmana a oba zakročí. Co udělají?

FOTO: Skvostný pohled na Benoniho do půl těla! Neodolaly ani přítomné dámy
FOTO: Skvostný pohled na Benoniho do půl těla! Neodolaly ani přítomné dámy

Marek se dozví, že Bibi chodí s Vojtou a zdá se, je mu to jedno. Bibi řekne, že jejich vztah byl jen úlet. Nikdy neměli budoucnost, protože byl ženatý. Bibi to ublíží a zamýšlí se, zda miluje Vojtu, nebo ještě stále Marka. Po sérii situací, kdy je Markovi fyzicky blízko, a pak zase vidí, jak obětavě se Marek stará o Innu, dochází k závěru: Patří k Vojtovi. Toto její rozhodnutí se jen potvrdí jako správné, když ji Vojta doma mile přivítá – má navařeno a chce jí provést masáž. Bibi jihne.

Zdroj: Nova.cz

Mára přijímá zfetovaného pacienta Hynka, který má u sebe ještě jeden sáček s drogou. Při operaci dochází ke komplikacím, Kovář posílá sestru, aby drogu našla. V Hynkových věcech už však není. Kovář z krádeže drogy okamžitě podezírá Máru a nechá ho testovat, test je negativní. Přesto Kovář dál vede svou. Mára mezitím zjišťuje, že v droze je velmi nebezpečná látka a sáček s ní vzal nejspíš bratr Hynka. Nechá k němu poslat záchranku, načež ta se vrací s oním bráchou taktéž ve velmi špatném stavu. Eduard se Márovi omlouvá za křivé obvinění, Kovář to ale nedokáže.

791. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Zapomeň na city jste v TV mohli vidět 13. února 2018.

ORDINACE TENTO TÝDEN: Marek se nastěhuje k hrdličkám Bibi a Vojtovi! Je to jen tak?
ORDINACE TENTO TÝDEN: Marek se nastěhuje k hrdličkám Bibi a Vojtovi! Je to jen tak?

 

 

Nova.cz

To nejlepší ze streamu: Erika prozradila, kdo se bude muset postarat o malého Tobiáše!