ORDINACE TENTO TÝDEN: Testy otcovství pro Alenu, setkání Jonáše s milenkou otce i nečekaný polibek!

Aktualizováno 19.03.2018

Ordinace: K 793. a 794. dílu
Zdroj: Nova.cz

Jonáš zjistí, jaké hrůzné tajemství měl jeho otec, stane tak tváří v tvář jeho milence. Alena podstoupí testy, které by měli říct pravdu o tom, s kým čeká dítě! A Bibi s Markem budou čelit partě puberťáků i svému sblížení. Co víc přinesou nové díly Ordinace v tomto týdnu? Zjistěte.

Přehrát poslední dílTereza se vrací do práce plná odhodlání, chce začít znovu. V nemocnici jí ale už nikdo nevěří. Suchý jí dá dokonce najevo, že podrazila primáře, tudíž je v nelibosti. Snaží se nevzdávat a zakousne se do jednoho případu, se kterým ji – jak jinak – pomáhá Leoš Mára, její jediný přítel na oddělení. Jak se ukáže, Tereza k němu začíná pociťovat víc než kolegiálnost a ve slabé chvilce ho políbí! Jak Mára zareaguje? Je mu Tereza sympatický, nebo využije její zamilovanosti ve svůj prospěch, kdy chce zničit Kováře, protože si v Kamenici naplánoval velkou kariéru?

Jonáš řeší podezření, že Františku ve škole šikanují spolužáci, protože je šprtka, situace se vyhrotí, když Františka při potyčce skřípne spolužačce prsty do dveří! Květa o problémech dcery nic neví a Jonáš jí ostře vyčte, že na Františku nikdy nemá čas. Jenomže to se Vilík neudrží a vztek mu vrátí - pracují jako diví, aby spláceli dluh po jeho otci! Namluví mu však, že se zadlužil kvůli podnikání, jenomže to Jonášovi nedá a po otcových dluzích pátrá a najde adresu bytu. Vypraví se tam a je šokován zjištěním, že v bytě bydlí se dvěma dětmi jeho známá Denisa! Květu mu celou drsnou pravdu jen potvrdí a Jonáš se za Denisou vydává znova... Co udělá?

Alenu čeká genetické vyšetření, po kterém by konečně mělo být jasné, kdo je otcem jejího dítěte! Na výsledky netrpělivě čeká Mázl i Rytíř, Alenu ale především zajímá, jestli bude dítě zdravé.

Hanák pošle Bibi s Markem na základní školu uspořádat pro osmáky školení první pomoci. Dvojice brzy zjistí, že být učiteli party pubertálních výrostků není vůbec jednoduché. Bibi bude polonahá vyfocena a Marek skončí na hromosvodu! Nicméně vše zlé se v dobré obrátí a Bibi s Markem si uvědomí, že se začínají opět sbližovat...

V nemocnici se bude řešit případ dívky, která se chtěla zabít. Charlotte se zná s její rodinou a nutí lékaře, aby pokus o sebevraždu ututlali...

Premiérový 793.  794. díl Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte 20. a 22. února večer na Nově.
 

Sblížení Bibi s Markem, Jonáš u Denisy: Co přinese konec února v Ordinaci? FOTO!
Sblížení Bibi s Markem, Jonáš u Denisy: Co přinese konec února v Ordinaci? FOTO!

ZÁKULISÍ: Odhalujeme tajemství všech místností v Ordinaci! Co je spojuje? VIDEO
ZÁKULISÍ: Odhalujeme tajemství všech místností v Ordinaci! Co je spojuje? VIDEO


Bobo přizná Hugovi krutou pravdu o svém dětství. Co dalšího se bude tento týden dít?