PŘISTIŽENI NA VEŘEJNOSTI: Komu z Ordinace to sekne nejvíc? Vojta s Babetou překvapují, stejně jako Tien!

Aktualizováno 19.03.2018


V bílých pláštích, sesterských mundúrech a praktickém oblečení je znáte. Jak se ale oblékají oblíbenci z Ordinace sami za sebe, když vyrazí ven? Na jedné akci jsme vyfotili Andreu, Babetu, Tien, Zdenu, Jonáše, Vojtu i Adama! Kdo se umí hodit do gala, posuďte sami. A poslechněte si rozhovor s exotickou sympaťandou Ha Thanh, rozesměje vás vyprávěním o nákupech v dětském oddělení.

Přehrát poslední díl

 


„Pokud to nemá medvídka na zádech, nakupuji v dětském oddělení,“ směje se představitelka seriálové sestřičky Tien a vypráví, kde shání něco na sebe. Když má čas, udělá si radost a poprosí svou známou švadlenu, aby jí "něco spíchla". Tak se tomu stalo i ku příležitosti tiskové konference televize Nova k jarnímu programu, z kusu samostatně nevábné látky, která se měla vyhodit, si herečka Ha Thanh Špetlíková vymyslela parádní outfit. Podívejte se na něj a poslechněte si ji ve videu.

Zdroj: Archiv TV Nova


A v galerii se podívejte na módu dalších známých tváří z Ordinace. Ivan Lupták coby Vojta překvapil svým jednoduchým a jednobarevným oblečením, které zvýraznil obuví. I takový svetřík umí udělat parádu, ale má to jednodušší, sympatický chlap si na sebe ve finále může vzít, co chce, nebo ne? Jedničku s hvězdičkou si pokaždé zaslouží Dana Morávková alias Zdena Suchá, je to elegantní dáma a palec nahoru ji web Ordinace dává i za to, že se s manželem Petrem Maláskem domlouvají ve sladění oblečení. Pořádným štramákem umí být i představitel Adama Svobody, tedy herec Libor Stach, ten akci pojal velkolepě a dle toho se i oblékl. Uznat musíme, že to na únorovém setkání herců a novinářů televize Nova slušelo i Báře Štěpánové coby Babetě, vsadila na stejnou jednoduchost i barevnost jako Lupták, a taktéž šmrncovně. Pomyslné mínus od nás dostává Klára Cibulková, která outfit evidentně moc neřešila, nezbyl jí čas, tak ji chválíme alespoň za účast :-). Ostatně, podívejte se už sami v galerii!

 

Sladká móda BIBI z Ordinace: Jaké outfity nosí její představitelka? Budete zírat!
Sladká móda BIBI z Ordinace: Jaké outfity nosí její představitelka? Budete zírat!

TO JE PROMĚNA! Takhle se od dob Ordinace změnila sestřička Gábina! Poznali byste ji?
TO JE PROMĚNA! Takhle se od dob Ordinace změnila sestřička Gábina! Poznali byste ji?

Ze soukromí Dany Morávkové: Workoholismus, herectví a vášeň pro kabelky
Ze soukromí Dany Morávkové: Workoholismus, herectví a vášeň pro kabelky