Celý 793. díl Ordinace: Tereza políbila Máru! Jak zareagoval?

Aktualizováno 20.03.2018

Ordinace: 793. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Jsem ti moc vděčná? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

CELÝ 793. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE


Tereza Benešová se vrací do práce plná odhodlání začít znovu. V nemocnici jí ale už nikdo nevěří. Kolegové jí přisuzují dokonce i chyby, které neudělala. A Suchý jí dá najevo, že podrazila primáře. Ke všemu tomu opět selže u operace mladého sportovce. Vzápětí se ale ukáže, že nestandardní látky v krvi chlapce mohou signalizovat doping. Tereza společně se svým jediným přítelem na oddělení Leošem Márou pátrá po pravdě a skutečně se ukáže, že chlapec dopuje. Při vyřešení případu Tereza večer v práci ve slabé chvilce Máru políbí! A nezdá se, že by mu to bylo nepříjemné, ba naopak! Jenomže... Co jí poví?

Hodí se Tereza s Márou z Ordinace k sobě? HLASUJTE, zda to mají dát dohromady!
Hodí se Tereza s Márou z Ordinace k sobě? HLASUJTE, zda to mají dát dohromady!

Marek se vrací na záchranku a první pracovní den ho Hanák pošle společně s Bibi na základní školu uspořádat pro osmáky školení první pomoci. Dvojice brzy zjistí, že být učiteli party pubertálních výrostků není vůbec jednoduché. Třídní šašek totiž Bibi poleje limonádou a uplatí spolužáka, aby ji vyfotil na toaletě při převlékání. Ten tak učiní, zůstane ale zaklíněn na hromosvodu, kam pro něj musí Marek. Školení se tak zvrhne ve frašku, avšak druhý den se paradoxně všechno obrátí, protože Zahálka s jednou Markovou fanynkou poskytnou vzorně první pomoc při infarktu ředitele. Marek s Bibi jsou nadšení a Vojtovi vypráví, co vše se událo, mezitím si vzájemně lichotí a Vojtovi dojde, o co tady běží. Domněnky mu potvrdí Bibi, když mu přizná, že s Markem chodila. Vojtu hlavně zajímá důvod rozchodu... Bibi Vojtu uklidňuje, že už v tom má jasno, ale další den ji s Markem přistihne v podezřelém momentu. Ti dva se znovu sbližují a Marek oznámí Bibi, že se raději odstěhuje, neboť by "to" nemuselo dopadnout dobře...

Zdroj: Nova.cz

Františka chce mluvit s mámou, ale Květa na ni pořád nemá čas, a tak se Jonáš dozví, že Františku spolužačky ve škole šikanují, protože je prý šprtka. Sám se vydá za učitelkou, ale ta ho nebere vážně. Jenže posléze Františka při potyčce skřípne spolužačce prsty do dveří a problém se řešit musí. Jonáš ostře vyčte matce, že se ségře nevěnuje, načež Vilík se Květy zastane – musejí vydělávat, aby splatili dluh po jeho otci! Květa ihned zareaguje a Jonášovi sdělí, že dluhy jsou z podnikání, on je v šoku.

Zdroj: Nova.cz

Mezi sestrami vzbudí nelibost, že všechny noční služby vyžere Vilík, Radka ho navíc přistihne v objetí s Květou, a tak ti dva musejí s pravdou ven – ano, chodí spolu.

793. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Jsem ti moc vděčná jste v TV mohli vidět 20. února 2018.

 


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?