Mázlovi, nebo Rytířovi: Komu přejete být otcem Alenina dítěte?

Aktualizováno 21.03.2018

Ordinace: Kdo je otcem Alenina dítěte?
Zdroj: Nova.cz

Oba dva touží po tom, mít s milovanou Alenou dítě. Oba dva chtějí být jeho šťastným tátou! Jenom jeden bude tím biologickým, avšak všem třem to obrátí život naruby. Kdybyste mohli, komu byste přání splnili? Čestmírovi, nebo Karlovi?

Přehrát poslední díl

 
Rozumná ženská, vzdělaná doktorka a přeci jen se ve svém životě dopustila chyby, kterou si jen tak neodpustí. Je to taky "jenom" člověk, který ve svém životě prostě šlápl vedle. Bohužel však v jejím případě se krok ukázal být osudným. Mění a změní jí život.

Alena bude mít dítě a neví, kdo je jeho otcem. Naštěstí alespoň ví, se kterými milenci dítě čeká. Jsou, jak je známo, dva. Titul potencionálního tatínka momentálně nosí Čestmír Mázl a Karel Rytíř. Alena si uvědomila, že miluje prvního zmíněného, druhému v pořadí zase došlo, že on ji milovat nepřestal.

S oběma se přátelí, Mázl se s ní před nedávnem rozešel, když zjistil, že dítě nemusí být jeho. S oběma komunikuje, nyní už férově a upřímně. A oba se o ni – nehledě na to, co se stalo – s láskou starají. A všem třem dělá vrásky na čela jediná otázka: Kdo bude táta? Proto se rozhodli, že udělají testy otcovství již v těhotenství. A odpověď se blíží. Někoho hluboce zarmoutí, jiného naopak obšťastní.


Oba pánové si přejí, aby to zrovna byli oni. Jen jeden však může být tátou Alenina dítěte. Komu to přejete víc?

Karel Rytíř se díky Alenině těhotenství mile vybarvil – je pozorný, rozumný, leckdy roztomilý, strašně se těší, pečuje o ni a slibuje věrnost. Mázl je prozatím zdrcen z toho, že ho milovaná žena podvedla a lhala mu a hlavně, že může mít dítě s někým jiným. Proto se s ní rozešel, potřebuje čas. Přesto částečně zahodil hrdost i bolest a stal se jejím lékařem, snaží se vycházet se sokem a taktéž o ni pečuje. No jo, ale kdo ví, komu elán vydrží i za deset let… Přesto, máte svého favoritního tatínka, nezměnili jste názor? 

S kým čeká Alena z Ordinace dítě? TIPUJTE tatínka!
S kým čeká Alena z Ordinace dítě? TIPUJTE tatínka!


 

 


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?