ORDINACE: Mázl už zná výsledek nového testu otcovství! 

Aktualizováno 22.03.2018

Ordinace: Mázl už zná výsledky nového testu otcovství! - 11
Zdroj: Nova.cz

Alena, Mázl a Rytíř netrpělivě a plní nervů čekali na testy otcovství. Místo odpovědi však ve čtvrtečním díle přišla špatná zpráva. Testy, které mají prokázat, čí dítě Alena nosí, selhaly. Musí se udělat znovu, což znamená další zoufalé čekání na odpověď. Ta už vskutku příští týden přijde! Jako první se pravdu dozví Mázl. Co s ním udělá?

Přehrát poslední díl

 

Den pravdy sice nastal, i přesto však zůstává nezodpovězená otázka: Kdo je otcem Alenina dítěte? Co by totiž čert nechtěl, testy otcovství selhaly. Musí se udělat znovu, naštěstí sokové dali hlavy dohromady a pro vystresovanou Alenu našli šetrnější způsob, kterým lze zjistit odpověď na otázku, která je trápí ve dne v noci každou minutu.

Příští týden se už vše povede a nenápadná obálka rozhodne o osudu čtyř životů! Do ruky ji jako první dostane Čestmír Mázl, potencionální táta, který se neudrží a hned ji otevře. Odpověď tam je černá na bílém, pravda promlouvá. Co v testech otcovství stojí za jméno, web Ordinace ještě neodhalí, pokud budou diváci bystří, všimnou si za týden ve čtvrtečním díle první březnový den. Ale možná už z výrazu Mázla poznají, které jméno na konci testu stojí... Podívejte se v exkluzivní galerii!


Moment, kdy Čestmír Mázl otevře obálku s DNA testy, chvíli pravdy, sledujte v novém 796. díle Ordinace v růžové zahradě 2 ve čtvrtek 1. března od 20:20 na TV Nova.

 


Mázlovi, nebo Rytířovi: Komu přejete být otcem Alenina dítěte?
Mázlovi, nebo Rytířovi: Komu přejete být otcem Alenina dítěte?

S kým čeká Alena z Ordinace dítě? TIPUJTE tatínka!
S kým čeká Alena z Ordinace dítě? TIPUJTE tatínka!

 

 


Ordinace tento týden: Táně přijede Patrik. Kam se uklidí Vojta?