ORDINACE TENTO TÝDEN: Heluš s Bobem v ohrožení, pravda o dítěti pro Mázla a sblížení Jonáše s Denisou!

Aktualizováno 26.03.2018

Ordinace: K 795. a 796. dílu
Zdroj: Nova.cz

Heluš a Bobo mají „geniální“ plán: nakazí Kolečkovy slepice ptačí chřipkou! Vše se, jak už je u nich zvykem, ale vymkne kontrole! Alena jde na další testy, po kterých bude brzy jasno, kdo je otcem dítěte. Andrea začíná mít kvůli nemoci problémy v práci a sáhne po velmi krajním řešení... Co víc se bude dít?

Přehrát poslední díl

 

Charlotte se chce zbavit primáře Kováře za každou cenu. Tlačí na Eduarda, aby dal Otovi výpověď. Pokud ho neodvolá, tak zvýší požadavky na kvalifikaci – od primáře bude požadovat docenturu. Na jeho místě by Charlotte totiž ráda viděla člověka, který jí víc jde na ruku – doktora Leoše Máru. Vskutku přijde Kovář o svůj post a vypukne tak znovu šikana zaměstnanců pod vedením Máry?

Zdroj: Nova.cz

Jonáš navštíví Denisu, aby zjistil něco o jejím vztahu s otcem. Denisa Jonáše naštve tvrzením, že Šimon Hrzán chtěl od rodiny odejít a Jonášovu matku dávno nemiloval, manželství s Květou bylo už jen zvykem. Při Jonášově rozčileném odchodu se Denise zabouchnou dveře, když za ním vyběhne. Vyděsí se, protože uvnitř pokoje s otevřeným balkónem zůstaly její dcerky. Jonáš to tak nemůže nechat a rozhodne se naplno využít svůj parkur a do bytu se dostat přes balkon! Zvládne to, nebo dojde ke zranění?

Zdroj: Nova.cz

Do nemocnice se vrací Martina Kaiserová, která má odnosit dítě jinému manželskému páru. Martina má zdravotní potíže a její přítel na ni tlačí, ať podstoupí předčasný císařský řez a nechá si za dítě zaplatit. Andrea Martině nabízí, že pro ni zkusí zajistit azylový dům, aby od Prchala mohla odejít a nenechat na sebe dál tlačit... 

TAJEMSTVÍ postavy Martiny v Ordinaci? Hrají ji dvě!
TAJEMSTVÍ postavy Martiny v Ordinaci? Hrají ji dvě!

Andrea mezitím v práci ještě řeší své začínající projevy nemoci. Třesou se jí ruce, takže se bojí operovat. Kovář si toho všimne, ale přikládá to vypětí a únavě. Andrea nechce, aby se cokoli dozvěděl Petr, ale netuší, jak své problémy vysvětlí v nemocnici. Když se třes rukou opakuje, způsobí si zranění, aby operovat nemusela a ani nic vysvětlovat! Co, proboha, udělá?

Zdroj: Nova.cz

Alena, Mázl a Rytíř čekají na výsledky genetických testů. Alena doufá, že otcem dítěte bude Čestmír, Karel naopak vidí ve svém otcovství šanci, jak získat zpět Alenu a svoji rodinu. Jako první výsledky testu otcovství do rukou dostane Mázl, na jeho reakci se můžete v předpremiéře podívat zde.

ORDINACE: Mázl už zná výsledek nového testu otcovství! 
ORDINACE: Mázl už zná výsledek nového testu otcovství! 

Švarcovi se marně snaží najít kompromitující materiál na Kolečka, aby mu mohli sebrat statek s komunitním centrem. Společně i s hejtmanem je napadne, že by mohli Kolečkovy slepice nakazit. Velkou část příjmů Mraveniště totiž tvoří produkce a prodej bio vajec. Hejtman nakonec přinese vejce nakažená salmonelou a ptačí chřipkou! Bobo s Heluš je musí slepicím podstrčit. Celá akce se však vymkne z pod kontroly a Švarcovi končí v karanténě! Není jasné, zda nejsou nakaženi! O Huga se tak bude muset postarat hejtman, který to s dětmi vůbec neumí.

Premiérový 795. a 796. díl Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte 27. února a 1. března večer na Nově.

 
 


Bobo přizná Hugovi krutou pravdu o svém dětství. Co dalšího se bude tento týden dít?