ÚTERNÍ ORDINACE: Nadvláda Denisy začíná. Květě krade syna, který pro ni bezhlavě riskuje! Vyplatí se mu to?

Aktualizováno 27.03.2018


Dokáže Eduard obhájit Kováře před vyhazovem? Přijme Ota tučné odstupné od Charlotte s podmínkou, že se hned spakuje? Skutečně se bude opakovat minulost a Mára opět dosáhne na primariát? K čemu dojde mezi Denisou a Jonášem? A vyplatí se mu pro ni riskovat život? Úterní díl odpoví nejen na tyto otázky.

Přehrát poslední díl

 

Denisa všem vyrazí dech, když přijde s nabídkou prodeje bytu, aby splatila část dluhu. Jonášovi nepřijde fér, že by měla zaplatit jen část, názor pak změní, když vidí, v jak finanční tísni vlastně jsou. A o nabídce Denisy řekne mámě. Ta vypění, nebude od milenky manžela brát žádné milodary! Vilík je jiného názoru. Zatímco se to řeší, Jonáš Denisu navštěvuje a sbližují se, což Květu děsí a synovi kontakt s mrchou zakazuje. Jenomže Jonáš chce vědět, jak to mezi ní a jeho otcem ve skutečnosti bylo. Dost ho raní, když mu Denisa řekne, že Šimon jeho mámu už nemiloval a chtěl ji opustit, to jsou pro Jonáše kecy a pohádají se, ten naštvaně odchází a Denisa za ním vyběhne s tím, že už ho v životě nechce vidět a v tom si zabouchne dveře od bytu. Na plotně se jí vaří polévka a je otevřený balkon a v pokoji jsou samozřejmě její dvě dcerky. Začne panikařit, což odcházející Jonáš uslyší a vrátí se. Okamžitě jedná a poprosí souseda, aby se přes jeho balkon dostal na ten Denisin! Je v parkuru opravdu zdatný a zvládne to bez úhony na vlastním zdraví?

Zdroj: Archiv TV Nova

To a více už sledujte v dnešním 795. díle Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Férová nabídka. Ota Kovář je krok od vyhazovem, Eduard Valšík za něj ale bojuje, co to jde! Andreu čeká těžký smrťák a boj s propukající nemocí, což neunikne pozornosti právě Oty. Tak se dívejte.
 

ORDINACE TENTO TÝDEN: Heluš s Bobem v ohrožení, pravda o dítěti pro Mázla a sblížení Jonáše s Denisou!
ORDINACE TENTO TÝDEN: Heluš s Bobem v ohrožení, pravda o dítěti pro Mázla a sblížení Jonáše s Denisou!

ORDINACE: Mázl už zná výsledek nového testu otcovství! 
ORDINACE: Mázl už zná výsledek nového testu otcovství!