Exkluzivní ukázka z Ordinace: Vojta už má Marka plný zuby

Aktualizováno 06.04.2018


Doposud hodná a klidný Vojta v novém díle předvede, že se umí taky pěkně naštvat. S Bibi a Markem mu dochází trpělivost. Vidí, jak na sebe reagují, jak se k sobě chovají. A když Bibi nepřespí doma, Markovi dá jasně najevo, kde je jeho místo. Podívejte se v ukázce.

Přehrát poslední díl

 

Bibi vyrazí s Markem k Čertovi na oslavu miminka, kterému zachránili život. Pozve je vděčná maminka. Jak se ukáže, Marek tam jde jen kvůli Bibi, aby jí byl na blízku, aby ji získal zpět. K něčemu mezi nimi dojde a Bibi nepřespí doma. Vojtu začne pohlcovat žárlivost a druhý den jí ztropí scénu. Bibi mu tvrdí, že spala u Bělu, už mu ale popře, že byla v hospodě s Markem, což se Vojta později dozví. Není tedy divu, že mu znovu rupnou nervy, když Marka potká. Podívejte se v ukázce ze čtvrtečního dílu, jak na něj nastoupí.

Bibi začne ztrácet Vojtovu důvěru. S Markem zabřednou do nevyřešených citů ještě víc. A Inna se o nich dvou dozví. Milostné peripetie ve čtvrteční díle naberou na obrátkách a odstartují další koloběh událostí. Tak se dívejte 8. března od 20.20 na Novu.