MAREK, NEBO VOJTA: Kterého by si měla Bibi definitivně vybrat? Poraďte jí

Aktualizováno 07.04.2018

Ordinace: Ke komu se Bibi hodí víc? - k Markovi, nebo Vojtovi?
Zdroj: Nova.cz

Drsný Marek a hodný Vojta, to jsou dva důležití pánové v životě Bibi Mrázkové. Oba miluje a oba milují ji. Jen ještě neví, kterého víc, se kterým strávit zbytek života. Poradíte jí? Patří ke komu podle vás a najde s ním lásku i štěstí? Kterého by si měla vybrat a zůstat s ním? Hlasujte pro něj.

Přehrát poslední díl

 

Jak se ukazuje, vzájemné city Bibi a Marka jsou mnohem silnější, než si oba uvědomovali. Nyní si to oba pomalu připouští, ale co teď s tím? Vrhnout se sobě do náruče by znamenalo ublížit hned dvěma nevinným osobám...

Marek Bibi zradil, když ji opustil kvůli manželce Inně. Cítil k ní a pořád cítí povinnost, protože si myslel, že je mrtvá a ona zatím bojovala o život na Ukrajině. Myslí si, že jí něco dluží, proto s ní je a koneckonců jsou to manželé. Jenomže Bibi se mu silně dostala pod kůži, zaplnila prázdné místo v jeho srdci, které Inna už vyplnit nemůže. Ani on sám neví, co s tím.


Bibi Marka bezesporu miluje, ale má Vojtu. Perfektního kluka, kterého by si přála každá holka. Je milující, pozorný, vnímavý a pečuje o ni. Zahojil její srdce, když ho Marek ranil. A Bibi Vojtovi nechce udělat to samé. Jenomže dokáže ho milovat tak silně jako Marka? A když ne, tak právě tím mu bude ubližovat, ne?

Měla by naslouchat srdci, vykašlat se na vše a dát to s Markem dohromady? Pečovat o znovu nalezené štěstí a už si ho jen tak nenechat vzít? 

Nebo by se měla nechat unášet Vojtovou láskou a od Marka se definitivně odříznout? Jít do vztahu s Vojtou na úplné maximum a naučit se ho naplno milovat? Nic obtížného by to asi nebylo. 

Zákulisí líbací scény Marka s Bibi PŘED a PO: I herci se stydí! Někdy...
Zákulisí líbací scény Marka s Bibi PŘED a PO: I herci se stydí! Někdy...

Exkluzivní ukázka z Ordinace: Vojta už má Marka plný zuby
Exkluzivní ukázka z Ordinace: Vojta už má Marka plný zuby

INNA vs. BIBI: Která se k Markovi z Ordinace hodí víc? HLASUJTE
INNA vs. BIBI: Která se k Markovi z Ordinace hodí víc? HLASUJTE

 


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?