ZÁKULISÍ ORDINACE: Rychlý byl z natáčení s tenistkou Kvitovou nervózní, zaskočila ho i svou prosbou

Aktualizováno 09.04.2018


Čtvrteční díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Tak hodně štěstí! nabídne divákům zajímavou podívanou. V ději se objeví slavná česká tenistka Petra Kvitová ve své vůbec první herecké roli. Trémou neměla, zato Petr Rychlý ano! Dá se to pochopit, hrát před kamerou tenis s profesionálkou, to se nervy ozvou. Vše ale dobře dopadlo a Petr s Petrou si společné natáčení užili, podívejte se do zákulisí.

Přehrát poslední díl

 

Hvězda tenisových kurtů Petra Kvitová si vyzkoušela hereckou profesi díky výzvě a splněnému slibu Petra Rychlého. Ten jí k jejím 27. narozeninám totiž poslal neobvyklý vzkaz: „Jakmile vyhrajete první zápas v jakémkoliv turnaji, tak já jako Čestmír Mázl vám zařídím, abyste si se mnou mohla zahrát v Ordinaci v růžové zahradě 2.“ To je přece nabídka, která se neodmítá! Co říkáte?

Petra Kvitová je dlouhodobou fanynkou seriálu a slova představitele Čestmíra Mázla ji příjemně překvapila a hned tak na ně nezapomene. Chopila se jich, zápas vyhrála a následně poslala vyzyvateli smsku. Poté započal koloběh zařizování a realizace, jehož výsledek uvidí diváci Ordinace na obrazovkách už 15. března.

Přestože se Petra jako herečka postavila před kameru prvně v životě, tak žádnou velkou nervozitu necítila. „Nebyla jsem ani moc nervózní, což je pro mě trošku překvapivé. Asi je to tím, že se vše zvládalo dobře a já se moc těšila,“ svěřila se tenistka s prvními pocity z natáčení. Jednodušší to pro ni bylo také proto, že se s Petrem Rychlým osobně zná. Ten naopak v klidu vůbec nebyl! Ale to už si poslechněte od něho samotného v reportáži, která vám ukáže, jak natáčení probíhalo, co ještě na place prožívalo duo Petr s Petrou a čím se tahle dvojice navzájem překvapila.

Petra Kvitová si v Ordinace zahraje sebe a v důležité věci zásadně ovlivní Čestmíra Mázla, tak se dívejte na čtvrteční 800. díl 15. března od 20:20 na Nově.


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Životní střet Čestmíra Mázla a Petry Kvitové už ve čtvrtek! Do Ordinace přichází s posláním
Životní střet Čestmíra Mázla a Petry Kvitové už ve čtvrtek! Do Ordinace přichází s posláním

Nečekaná ŽÁDOST O RUKU ve čtvrteční Ordinaci! Párů je ve hře víc, odpověď jenom jedna
Nečekaná ŽÁDOST O RUKU ve čtvrteční Ordinaci! Párů je ve hře víc, odpověď jenom jedna

ORDINACE TENTO TÝDEN: Bibi si vybírá muže snů, Rytíř objevuje falešné testy a Mázl potkává Kvitovou
ORDINACE TENTO TÝDEN: Bibi si vybírá muže snů, Rytíř objevuje falešné testy a Mázl potkává Kvitovou