Celý 799. díl Ordinace: Marek znovu ublížil Bibi a Švarcovi mohou koupit Mraveniště

Aktualizováno 13.04.2018

Ordinace: 799. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Mám jenom tebe? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 799. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE


Mezi Bibi a Vojtou panuje napětí. I Innu sebralo, že jí Marek zamlčel vztah s Bibi. Oznamuje Markovi, že se rozvedou, pokud s ní nechce být. Její bratr Míťa už je na cestě za ní a případně ji odveze na Ukrajinu. Bibi se snaží v sobě myšlenky na Marka potlačit, udobří se s Vojtou a pomilují se. Druhý den si ale přizná pravdu: stále miluje Marka, zdá se jí totiž o něm. Innin bratr má mezitím nehodu, skončil v nemocnici a Inna se hroutí, připadá jí, že je na všechno sama. Marek vidí, že ji nemůže opustit. Když se Bibi konečně osmělí a vyzná mu své city, Marek ji zpraží: on zůstane s Innou. Bibi je zklamaná a ponížená.

Zdroj: Nova.cz

Švarc se s pomocí Hejtmana pokusí podplatit radního, aby se přimluvil při výběrovém řízení na kupce Mraveniště. Místo radního Kárského ale dorazí jeho neúplatný kolega Sehnal. Plán se hatí, i proto, že Sehnal zkolabuje po konzumaci občerstvení u Švarcových. I přes pocit, že je vše ztraceno, Švarc nakonec jde na veřejnou prezentaci. Zachrání zde před beranem pejska dalšího radního a sám se zraní. Radní posléze přináší dobrou zprávu: Mraveniště bylo přiklepnuto Švarcovi!

Zdroj: Nova.cz

Andrea se při příjmu setkává se synem Martiny Kaiserové, Vincíkem. Prchal tvrdí, že kluk spadl z prolézačky, Andrea tomu ale nevěří. Lstí dosáhne toho, že si Prchal odloží věci do skříňky v nemocnici a pak mu projede mobil. Zjistí, že Prchal utíkal před lichváři a dluží mnohem víc, než získá za dítě, které nosí Martina. Prchal ji přistihne a zuří. A Andrea těžce nese narážky na to, že měla chlapce operovat ona. Operacím se stále důsledně vyhýbá, Hanákovi je to divné. Když odjíždí za Filípkem do Německa, Andrea zůstává sama, s neovladatelným třesem rukou, prášky a beznadějí...

799. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Mám jenom tebe jste v TV mohli vidět 13. března 2018.


Nečekaná ŽÁDOST O RUKU ve čtvrteční Ordinaci! Párů je ve hře víc, odpověď jenom jedna
Nečekaná ŽÁDOST O RUKU ve čtvrteční Ordinaci! Párů je ve hře víc, odpověď jenom jedna

 

 


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?