Nečekaná ŽÁDOST O RUKU ve čtvrteční Ordinaci! Párů je ve hře víc, odpověď jenom jedna

Aktualizováno 13.04.2018


Okolnosti tomu v poslední době moc nenasvědčovaly, ale již v příštím díle dojde k romantickému gestu! Před kterou dámu poklekne zamilovaný muž a požádá ji o její ruku i srdce? Jde o jeden z favoritních párů. Je jím ten, o kterém právě přemýšlíte? Odpověď najdete v článku.

Přehrát poslední díl

 

Tenistka Petra Kvitová, jak už web Ordinace psal, má zásadně ovlivnit život Čestmíra Mázla, uvědomí si snad díky ní, že bez Aleny nemůže žít a je mu vlastně jedno, že dítě není jeho, protože k ní patří a tedy i k němu? Bude to on, kdo otevře krabičku s prstýnkem před svou milou? Nebo se před Květou vysloví Vilík? I když se milují, mohla by za tím stát i praktičnost kvůli splátce dluhu a třeba větší půjčce. Uslyší právě Květa magická slova? Vyrazí snad Bibi dech Marek a ukáže tímto gestem jí i všem ostatním, že ona je tou, kterou miluje? Či před Bibi poklekne Vojta, aby už měla konečně jasno a byla šťastná?

Zdroj: Nova.cz

Nebudeme vás už déle napínat, poslední varianta je odpovědí. Ve čtvrtečním díle Ordinace v růžové zahradě 2 požádá Vojta Bibi o ruku! Zda dostane kladnou odpověď, na to si už budete muset počkat. Na romantické gesto se však můžete podívat ve videu už nyní. Zjistíte v něm také to, co se v kulatém 800. díle bude dál dít.ORDINACE TENTO TÝDEN: Bibi si vybírá muže snů, Rytíř objevuje falešné testy a Mázl potkává Kvitovou
ORDINACE TENTO TÝDEN: Bibi si vybírá muže snů, Rytíř objevuje falešné testy a Mázl potkává Kvitovou