ŽIVOTNÍ KROK V ORDINACI: Dopadne žádost o ruku kladnou odpovědí "ANO"?

Aktualizováno 14.04.2018

Žádost o ruku v Ordinaci
Zdroj: Nova.cz

Byť se jeden z oblíbenců odhodlal k zásadní životní události, vzít si svou přítelkyni za manželku, a požádal ji o ruku, ještě to automaticky neznamená, že se mu na jeho otázku: „Vezmeš si mě?“ dostane kladné odpovědi „Ano“. Může totiž přijít v opravdu nevhodnou chvíli, dotyčnou zaskočit, nebo odhalit zjištění, že ona to tak ještě necítí. Takže?

Přehrát poslední díl

 

Mladíkem, který před svou vyvolenou poklekne s malou krabičkou znamenající v tu chvíli jediné: Chci s tebou strávit zbytek života, protože tě miluju, je po uši zamilovaný Vojta. A tak Bibi ve čtvrtečním díle Ordinace uslyší magickou větu: Vezmeš si mě?

Zdroj: Archiv TV Nova

Žádost o ruku přichází zrovna v momentě, kdy má v sobě i ve svých citech zmatek. Vojtu má ráda, záleží jí na něm, miluje však Marka, což si právě kvůli Vojtovi nechtěla připustit, ale udělala to a Markovi před pár dny vyznala lásku. Dostala však další ránu, protože on ji suše odmítl. Velice ji to zasáhlo a nechápala, neboť právě Marek byl tím prvním, kdo si připustil, že ji nedokáže vyhnat z hlavy, že se stále milují. Stojí za tím Inna, jeho manželka, která se zhroutila po nehodě svého bratra Míti, Marka znovu moc potřebuje a on ji zrovna takhle opustit nemůže. Kdyby věděl, co Vojta plánuje, s největší pravděpodobností by se zachoval jinak. Potvrdí to i jeho omluva Bibi ve čtvrtečním díle. Také jí poví, že kdyby mohl, vše by udělal jinak...

Zdroj: Archiv TV Nova

Jenomže v tu chvíli jsou to jen slova a žádné činy. Ten nejdůležitější tak udělá právě Vojta. A byť Marek v novém díle Bibi znovu naznačí, co k ní cítí, bude to málo, anebo naopak dost na to, aby to s ním skoncovala. Její odpověď na Vojtovu otázku tedy bude kladná. Řekne mu ANO! Tak si jubilejní 800. díl v TV rozhodně nenechte ujít!
 

ZÁKULISÍ ORDINACE: Rychlý byl z natáčení s tenistkou Kvitovou nervózní, zaskočila ho i svou prosbou
ZÁKULISÍ ORDINACE: Rychlý byl z natáčení s tenistkou Kvitovou nervózní, zaskočila ho i svou prosbou

MAREK, NEBO VOJTA: Kterého by si měla Bibi definitivně vybrat? Poraďte jí
MAREK, NEBO VOJTA: Kterého by si měla Bibi definitivně vybrat? Poraďte jí

Životní střet Čestmíra Mázla a Petry Kvitové už ve čtvrtek! Do Ordinace přichází s posláním
Životní střet Čestmíra Mázla a Petry Kvitové už ve čtvrtek! Do Ordinace přichází s posláním

 


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?