Celý 800. díl Ordinace: Bibi se zasnoubila s Vojtou!

Aktualizováno 15.04.2018

Ordinace: 800. DÍL

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Tak hodně štěstí!? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

CELÝ 800. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE


Za Markem a Bibi přijde Dana Fišerová, které zachránily malého Matýska, aby jí pomohli zachránit i jejího přítele Aleše. Společný případ je znovu sbližuje. Bibi je na vážkách, Marek se rozhoduje, že jí vyzná svoje city, pokusí se o to a zprvu se omluví, následně jsou ale vyrušeni. Když si jde Marek s Bibi znovu promluvit, je svědkem pro něj bolestivého momentu, Vojta se totiž rozhoupal k velkému činu a přede všemi požádal Bibi o ruku! A ona odpověděla ANO! Marek jen s bolestí na duši odešel. Na oslavě zásnub se pak Běla Bibi zeptá, jestli si je svojí volbou jistá a uslyší od ní, že je.


Čestmír se trápí po rozchodu s Alenou. Aby se odreagoval, Jakub mu zařídí tenisový trénink se slavnou Petrou Kvitovou. Karel Rytíř mezitím objeví falešné genetické testy Alenina dítěte, soptí vzteky a jde si na Mázla došlápnout. Najde ho na kurtech, napadne, zraní a poníží. Díky rozhovoru s Kvitovou si Mázl leccos uvědomí. Jde pak za Alenou a řekne jí, že ji chce i s Rytířovým dítětem, i s otravným Rytířem za zády. Ale Alena už je ze všeho unavená a odmítne ho! A odchází z práce na rizikové těhotenství, aby se nepotkávali...

Andrea se snaží přemluvit Martinu Kaiserovou, aby odešla od Prchala do azylového domu. Nakonec se jí to podaří, ale když má mít s Martinou schůzku, přijde na ní znovu její slabost a omdlí! Je v bezvědomí a schůzku prošvihne. Když se doma sama probere, ihned volá na pomoc Otu Kováře. Martina kvůli její nepřítomnosti tak do azylového domu nenastoupí a zůstává s Prchalem.

800. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Tak hodně štěstí! jste v TV mohli vidět 15. března 2018.


SKVĚLÁ ZPRÁVA: Představitelka Martiny z Ordinace je novopečenou maminkou!
SKVĚLÁ ZPRÁVA: Představitelka Martiny z Ordinace je novopečenou maminkou!

ZÁKULISÍ ORDINACE: Rychlý byl z natáčení s tenistkou Kvitovou nervózní, zaskočila ho i svou prosbou
ZÁKULISÍ ORDINACE: Rychlý byl z natáčení s tenistkou Kvitovou nervózní, zaskočila ho i svou prosbou

 

 


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?