Tipujte: Čeká těhotná Alena Rytířová z Ordinace holku, nebo kluka? Odpověď přijde brzy

Aktualizováno 15.04.2018

Ordinace: Bude mít Alena Rytířová holku, nebo kluka?
Zdroj: Archiv TV Nova

Už příští týden uslyší Alena Rytířová z úst už jen svého gynekologa Čestmíra Mázla pohlaví svého dítěte. Co myslíte, bude mít druhou dceru, nebo prvního syna?

Přehrát poslední díl

 
Doktorka Alena Rytířovámáma už dospělé dcery Emy je v očekávání. Otěhotněla po románku se svým bývalým exmanželem Karlem Rytířem a velmi by si přála, aby dítě bylo jejího milého Čestmíra Mázla. Jenomže není a ona už nemá sílu bojovat ani s jedním, proto Mázla odmítla, když za ní přišel a s lákou v srdci ji chtěl zpět i s Rytířovým dítětem, že mu na tom nezáleží, hlavní je, aby byli opět spolu. Nečekal odmítnutí, Alena ho tím zarmoutila, má však jejich vzájemných bojů už dost, chce mít klid a soustředit se na to nejcennější, co nyní nosí pod srdcem. Na své miminko, které miluje, i když jeho biologickým tátou není milovaný muž. Kdysi byl, to už je ale dávno pryč. Jak to s jejími city a vztahy bude dál, na to diváci Ordinace dostanou velmi brzy odpověď, zajímavá dohra se blíží.

Zdroj: Archiv TV Nova

A ještě předtím společně s Alenou, a to příští týden v úterý 20. března, si vyslechnou informaci o pohlaví miminka. Bude to ta Rytířová, nebo ten Rytíř? Tipnete si už teď správně? :-).
 

 

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Představitelka Martiny z Ordinace je novopečenou maminkou!
SKVĚLÁ ZPRÁVA: Představitelka Martiny z Ordinace je novopečenou maminkou!

Hana Kusnjerová z Ordinace v nové roli: Bude maminkou!
Hana Kusnjerová z Ordinace v nové roli: Bude maminkou!

 


Táňa mezi dvěma muži: Bude o ni Vojta bojovat?