Čtvrtek v Ordinaci: Jonáš s Denisou znovu v objetí. Předtím, než mu ublíží

Aktualizováno 28.04.2018


Sblížení Jonáše a Denisy pokračuje, je jí dál a větší oporou v tíživé životní situaci. Okolnosti ji však donutí znovu mu ublížit, i celé jeho rodině. Musí… Hanák podléhá zoufalství kvůli své manželce, která odmítá léčbu, emoce se mu začínají vymykat kontrole. Co víc nabídne premiérový 804. díl ve čtvrtek?

Přehrát poslední díl

 

Jonáš doma před Květou a Vilíkem obhajuje Denisu, je to vlastně fajn holka, což se jeho mámě nelibě poslouchá. Kvůli manželově milence se topí v dluhu, skoro nespí, nejí, stále pracuje, bere úplatky a padá na dno. Jonáš vidí naději na zlepšení v prodaném bytu. Květa tomu uvěří, až to bude mít černé na bílém. A tuší správně, k tomu nedojde. Ještě předtím Jonáš radostnou novinu o prodeji půjde Denise oznámit a ona ho poprosí o hlídání druhé dcerky Anežky. Jelikož ho milenka otce okouzluje čím dál víc, tak souhlasí. A uplete si na sebe bič, neboť to pro něj bude mnohem větší sousto, nežli čekal. A i když se v jisté chvíli s Denisou znovu ocitnou v náruči, nezmění to fakt, že peníze od ní nedostanou.

Zdroj: Nova.cz

Není v tom však záměr, Denisa nemá na výběr, potřebuje finance na léčbu Marjánky po mrtvici. Nicméně Květa také pro svou rodinu potřebuje peníze, aby neskončili na ulici s exekucí na krku...

Jak pekelnou situaci řešit? Stejnou otázku si bude klást i Petr Hanák, který se dál snaží Andreu přesvědčit o léčbě, nyní v zahraničí. Ta však stále trvá na svém, nechce poslední čas, co jí zůstává, trávit po nemocnicích. Zdá se, že se s tím Hanák nemůže smířit, jak by také mohl, že?

Co bude následovat, jak se osudy kamenických hrdinů vyvinou? Na to odpoví nový díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Nulová naděje už ve čtvrtek 29. března.


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

CO JSTE NETUŠILI: Odkaz pohádky Tři oříšky pro popelku v Ordinaci. Všimli jste si?
CO JSTE NETUŠILI: Odkaz pohádky Tři oříšky pro popelku v Ordinaci. Všimli jste si?

Hlasujte: Zamiloval se Leoš Mára do Terezy, nebo je to jenom hra?
Hlasujte: Zamiloval se Leoš Mára do Terezy, nebo je to jenom hra?

ZÁKULISNÍ FÓREK Marka s Vojtou: Tady něco nesedí!
ZÁKULISNÍ FÓREK Marka s Vojtou: Tady něco nesedí!

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Představitelka Martiny z Ordinace je novopečenou maminkou!
SKVĚLÁ ZPRÁVA: Představitelka Martiny z Ordinace je novopečenou maminkou!


 

Nova.cz