ORDINACE OSLAVILA 1000. díl: Herci z obou řad si užívali párty. Foto z místa dění!

Aktualizováno 28.04.2018

1000. klapka Ordinace v růžové zahradě
Zdroj: TV Nova

Jak to vypadalo na oslavě 1000. dílu Ordinace v růžové zahradě? Herci z obou řad si přišli zavzpomínat na staré časy a pobavit se na skvělé párty. No řekněte, kde jinde se může Mázl setkat se svými mrtvými láskami?

Přehrát poslední díl

 

Když 11. 7. 2005 padla první klapka první řady Ordinace v růžové zahradě, ještě nikdo netušil, jaký fenomén z ní vzejde. Původně se s Ordinací totiž počítalo pouze na 34 dílů a Čestmír Mázl měl být vedlejší postavou! Když se spojí obě řady oblíbeného seriálu, vyjde z toho, že v úterý 3. dubna 2018 televize Nova odvysílá už 1000. díl! Seriál za tu dobu prošel výrazným vývojem, některé postavy jsou v něm však od začátku, třeba Čestmír Mázl, jeho syn Jakub nebo Běla Valšíková.


Jak 1000. díl oslavili herci? Podívejte se na fotografie z velkolepého večírku, kterým nemohl provázet nikdo jiný než skvělý bavič Petr Rychlý. A řekněte, kde jinde mohou Čestmírovy lásky vstát z mrtvých? Na pódiu se s ním objevila i jeho velká láska Gita! Více v galerii.

VIDEO Z PÁRTY ORDINACE: Zákulisí jak se patří
VIDEO Z PÁRTY ORDINACE: Zákulisí jak se patříOslavy 1000. dílu Ordinace budou na webu pokračovat i v dalších dnech. Tak nás nezapomeňte sledovat.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

UNIKÁTNÍ video z párty Ordinace: Gita ožila! A Rychlý dojal Peroutku
UNIKÁTNÍ video z párty Ordinace: Gita ožila! A Rychlý dojal Peroutku

SLAVÍME KLAPKU 1000. dílu Ordinace: Mázl snědl Mázla! A 13 let ve 2 minutách ve VIDEU!
SLAVÍME KLAPKU 1000. dílu Ordinace: Mázl snědl Mázla! A 13 let ve 2 minutách ve VIDEU!

TV Nova

To nejlepší ze streamu: Erika prozradila, kdo se bude muset postarat o malého Tobiáše!