UNIKÁTNÍ video z párty Ordinace: Gita ožila! A Rychlý dojal Peroutku

Aktualizováno 29.04.2018


Na oslavě k 1000. dílu Ordinace se sešly herecké hvězdy, které si v seriálu za všechny ty roky zahrály. Milan Peroutka, jeden z nejnovějších přírůstků do ordinační rodiny, diváky v živém streamu provedl zákulisím večírku. Nasajte příjemnou a jedinečnou ordinační atmosféru i vy!

Přehrát poslední díl

 

Milan Peroutka se zhostil moderování livestreamu na párty k oslavě 1000. dílu Ordinace. Hned na začátek ukázal divákům na kameru celou svoji rodinu, tedy tu seriálovou. A postupně se zastavil na kus řeči s většinou oblíených postav Ordinace, některých i z doby dávno minulé. Na párty například „vstala z hrobu“ Čestmírova milovaná Gita i Bělina kamarádka Marie Pokorná! Tereza Kostková coby Monika Mandlová se streamu na chvíli sama také ujala, aby se Milan mohl občerstvit :-).

VIDEO Z PÁRTY ORDINACE: Zákulisí jak se patří
VIDEO Z PÁRTY ORDINACE: Zákulisí jak se patří


Diváci živého chatu se celou dobu ptali především na Petra Rychlého, který byl na akci doslova na roztrhání – celou ji totiž moderoval. Přesto se streamu zúčastnil s vervou, Milanovi zprvu něco popřál, pak zdravil fanoušky a nakonec živě a na živo společně s Milanem uvedl dalšího hosta.Tím byl Meky Žbirka, který samozřejmě zazpíval i úvodní znělku Ordinace. Livestreamu se zhostila i Bára Štěpánová alias oblíbená Babeta. K té se pojí i jedna vtipná historka, kterou Milan divákům vyprávěl. O co šlo? Podívejte se na video, kde uvidíte mnoho dalších ordinačních tváří!

Celý stream vám ukáže jedinečou atmosféru ordinační párty. Tak se podívejte.

 

ORDINACE OSLAVILA 1000. díl: Herci z obou řad si užívali párty. Foto z místa dění!
ORDINACE OSLAVILA 1000. díl: Herci z obou řad si užívali párty. Foto z místa dění!

SLAVÍME KLAPKU 1000. dílu Ordinace: Mázl snědl Mázla! A 13 let ve 2 minutách ve VIDEU!
SLAVÍME KLAPKU 1000. dílu Ordinace: Mázl snědl Mázla! A 13 let ve 2 minutách ve VIDEU!