ORDINACE TENTO TÝDEN: Zvěsti o dítěti, farmařina, rozchod a odjezd jedné dámy

Aktualizováno 03.05.2018

Ordinace: Co přinese tento týden?
Zdroj: Nova.cz

Marek se trápí kvůli Bibi: dozví se, že je těhotná s Vojtou! Ema šokuje celou rodinu včetně Jakuba svým životním rozhodnutím. A Bobo s Heluš musí začít farmařit, což se jim hnusí... Z Jonášova zájmu o Denisu se stává lehká posedlost a Čestmír se řítí do průšvihu... Co víc přinese jubilejní díl v úterý a čtvrtek? Zjistěte.

Přehrát poslední díl

 

Bibi s Vojtou se dohodnou, že svatbu uspořádají co nejdřív. A po nemocnici se začne šířit zpráva, že Bibi čeká dítě, proto s Vojtou na svatbu tak tlačí! Pro Marka je to doslova zdrcující zpráva… Je Bibi skutečně těhotná, nebo jde jen o fámu? A co to udělá s Markem?

Těhotenství Bibi už tento týden! Marek obdrží pro něj šokující zprávu
Těhotenství Bibi už tento týden! Marek obdrží pro něj šokující zprávu


Denisa nemá nikoho, kdo by jí pomohl s dětmi, a prosí proto o pomoc Jonáše. Jonášovi je Denisy líto a znovu jí slíbí hlídání. Bojí se jen toho, aby na to nepřišla Květa. A ta na to přijde! Jenomže to Jonáše neodradí matce ubližovat dál, Denisa potřebuje odjet na týden pryč, a tak Jonáš doma podle zalže a mezi ním a Denisou se začíná rodit jak přátelství, tak z jeho strany zřejmě už i něco víc... učiní tomu Květa zavčas přítrž? A vskutku se Jonáš vrhne na týdenní hlídání Anežky, když ji nezvládl ani jeden den?

Jakuba a Karla Rytíře čeká nepříjemné překvapení: Ema jim oznámí, že se rozhodla studovat v Barceloně a Čechy opouští minimálně na čtyři roky! Ema zároveň otce prosí, aby jí se studiem v zahraničí finančně pomohl, ten to ale odmítne. Chce mít Emu pod kontrolou a trvá na tom, aby studovala v Čechách. Ema se ale nenechá odradit: svůj plán uskuteční za každou cenu, i když ví, že to bude znamenat konec vztahu s Jakubem! Toho tak čeká bolestivá zpráva... Opravdu to Ema udělá? Opustí všechny?

Čestmír Mázl přebírá rodičku od alternativní gynekoložky Vladany. Porod se naneštěstí začne komplikovat a vše ještě zkomplikuje pomstychtivý Rytíř... Na Čestmíra se tak řítí pořádný průšvih…

Švarc a Heluš dostanou od hejtmana za úkol předstírat, že v opuštěném komunitním centru skutečně a nadšeně farmaří, hrozí jim totiž mediální skandál. Proto jim Milan Švarc dokonce nakoupí dobytek a sazenice. Jenže Heluš s Bobem nesnášejí přírodní život a práce na statku se jim hnusí a péče o zvířata se stává utrpením…

Nenechte si v úterý 3. dubna ujít 805. díl druhé série a 1000. díl celkově (i s díly z první řady)! A pokračování děje v 806. díle ve čtvrtek 5. dubna večer na Nově.
 

 

VIDEO Z PÁRTY ORDINACE: Zákulisí jak se patří
VIDEO Z PÁRTY ORDINACE: Zákulisí jak se patří

MÁZL O SVÝCH ŽENÁCH: Překvapí nejdojemnější smrtí, přizná nejžhavější vztah i prožitky u postelových scén. VIDEO
MÁZL O SVÝCH ŽENÁCH: Překvapí nejdojemnější smrtí, přizná nejžhavější vztah i prožitky u postelových scén. VIDEO


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?