Celý 807. díl Ordinace: Dítě za mlčení. Rytíř vydírá Alenu s Mázlem

Aktualizováno 10.05.2018

Ordinace: Mázl, Rytíř a Alena
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Můj táta je frajer? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

CELÝ 807. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE


Mázl je předvolán na policii kvůli trestnímu oznámení paní Kynychové ze zanedbání péče při porodu její dcerky Jasmíny, která má částečně ochrnutou ruku. Mázl z jednání Janáka pochopí, že je situace vážná. Vše by mohla ještě zkomplikovat výpověď Rytíře. Mázl proto na pomoc povolává právničku Naďu Růžičkovou. A ta vidí jediné řešení: znevěrohodnit Rytíře jako lékaře. Aleně v noci kvůli stresu vyletí tlak. Mázl má o ni starost, a rozhodne se proto, že nebude s Rytířem bojovat, aby měla Alena klid. Mezitím se ale Rytíř dozvídá, že se na něj Naďa snažila v brněnské nemocnici vyhrabat nějakou špínu. Hodně ho to naštve, a pokud chce Mázl válku, má ji mít. Pak ale svůj postoj přehodnotí a přichází k Mázlovi a Aleně s návrhem, vyděračným. Nabídne jim, že se za Mázla v případu Kynychové postaví, když bude dítě, které s ním Alena čeká, úředně jeho. Nevidí v tom velkou překážku, je přeci biologickým otcem, tak proč ne i papírovým...

Exkluzivní ukázka z Ordinace: Mázl žádá Alenu o ruku!
Exkluzivní ukázka z Ordinace: Mázl žádá Alenu o ruku!


Mezi Bibi, Markem a Vojtou je pořád napětí. Marek se na doporučení Hanáka vrhá na bojové sporty, aby svůj vztek kvůli tomu, že nemůže být se ženou, kterou miluje, ventiloval správnou cestou. A tak jde boxovat. Na prvním tréninku se seznámí s Pepou, u kterého zaznamená potíže s kolenem. Doporučí mu vyšetření v nemocnici, kde ho vyšetří Vojta a na rentgenu si nevšimne známek vnitřního poranění. Marek se posléze o vyšetření zajímá a rentgenový snímek ještě ukáže Suchému, který poranění vidí. Suchý pak v dobré víře před Pepou Vojtu poučí, ten se v tu chvíli cítí ponížený. Suchý ho ubezpečuje, že v tomto případě to chce letitou praxi. Vojtovi je to však nepříjemné a Markovi do očí vmete, že mu to udělal schválně, protože mísí osobní rovinu s pracovní. A pokud měl problém, měl to zprvu konzultovat s ním. V amoku ho chytne pod krkem a nejradši by ho zmlátil. Marek se do rvačky nenechá vtáhnout, naštvaného Vojtu ignoruje a žádá ho, aby ho už neobtěžoval.

CIT VS. ROZUM: Jak byste se při volbě partnera rozhodli vy?
CIT VS. ROZUM: Jak byste se při volbě partnera rozhodli vy?


Švarc dře v Mraveništi sám, Heluš mu odmítá pomoct, má toho plné zuby a potřebuje prostor pro své vlastní potřeby a zájmy. Milan Švarc se mezitím věnuje Hugovi, napíše s ním hezký sloh o tátovi a vezme ho na zápas národního fotbalového mužstva do V.I.P. zóny. A bráchovi pošle do Mraveniště pomoc – partu dělníků, Bulharů. Bobo se s nimi však neumí domluvit, a tak udělají víc škody než užitku. Bobo už toho má taky dost a následuje hádka s bráchou, při které si vyslechne, že je vlastně jeho poskok a bude to tak, jak chce on. Když pak doma zjistí, že Hugo přepsal původní sloh a místo něho vylíčil obdivovaného strýce, velmi ho to mrzí. Heluš toho využije a apeluje na Boba – jestli se nechce udřít a přijít o obdiv syna, měl by zvážit Janáčkovu nabídku, tedy podrazit bráchu a domluvit za jeho zády prodej Mraveniště.


807. díl s názvem Můj táta je frajer jste v TV mohli vidět 10. dubna 2018

 

 


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?