Exkluzivní ukázka z Ordinace: Mázl žádá Alenu o ruku!

Aktualizováno 10.05.2018


V novém díle Ordinace v růžové zahradě 2 dojde k žádosti o ruku! Další veselka se rýsuje, neboť Čestmír Mázl se rozhoupe k romantickému gestu a zeptá se své milé Aleny, zda si ho vezme za muže. Podívejte se na to v předpremiéře.

Přehrát poslední díl

 

Rytíř vydírá Čestmíra s Alenou tím, že pokud ho Alena úředně zapíše jako otce dítěte, tak bude v případu Kynychové svědčit ve prospěch Mázla. Čestmír se domnívá, že je Rytíř stejně potopí a uvažuje, jak by tomu všemu mohli zabránit. A jeden způsob ho napadne – svatba! Kdyby se s Alenou vzali, úředně by se otcem dítěte s největší pravděpodobností stal on. Nemusejí se tak nechat zbytečně vydírat, nehledě na to, že sňatek by byl jen ku prospěchu a mají se rádi. S Alenou o tom mluví otevřeně a velkou romantikou to neoplývá. 

Ona souhlasí a ptá se ho, zda je tato konverzace tedy i žádostí o ruku. Mázlovi v tu chvíli dojde, že by ji měl o její ruku i srdce požádat grandiózněji, jak si zaslouží. Poklekne tedy a vyjádří svou lásku. Volí dojemná slova a přislibuje prstýnek. V Kamenici se tak schyluje k další veselce. Podívejte se v předpremiéře už na čistě zamilované gesto! 


 

Kdy bude SVATBA Bibi s Vojtou v Ordinaci? Tady je datum
Kdy bude SVATBA Bibi s Vojtou v Ordinaci? Tady je datum

MÁZL O SVÝCH ŽENÁCH: Překvapí nejdojemnější smrtí, přizná nejžhavější vztah i prožitky u postelových scén. VIDEO
MÁZL O SVÝCH ŽENÁCH: Překvapí nejdojemnější smrtí, přizná nejžhavější vztah i prožitky u postelových scén. VIDEO

(/foto/foto-vojta-pozadal-bibi-o-ruku-a-ona-rekla-ano.html)]