Celý 808. díl Ordinace: Další SVATBA na obzoru. Mázl poklekl a požádal Alenu o ruku i srdce!

Aktualizováno 12.05.2018

Ordinace: 808. díl, Mázl požádal Alenu o ruku
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Nejlepší ženská na světě? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 808. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE


Alena jde s Rytířem na úřad zapsat ho jako otce dítěte. Taková je jejich domluva, Rytíř získá práva a bude svědčit ve prospěch Mázla v případě paní Kynychové. Alena to ale nedokáže a z úřadu uteče, je to také na základě slovní přestřelky kterou měl Rytíř s Jakubem a Alena ji vyslechla. Zklamaný Rytíř jde podat svědectví na policii. Mázlovi je jasné, že ho Rytíř potopí a tak vymýšlí způsob, jak ho obejít. A jeden se nabízí: svatba s Alenou! Kdyby se vzali, pak by bylo dítě narozené v manželství téměř automaticky Mázlovo. Nemusejí se tak nechat zbytečně vydírat, nehledě na to, že sňatek by byl jen ku prospěchu a mají se rádi. Alena souhlasí a Čestmír tedy poklekne a láskyplnými slovy ji požádá o ruku i srdce. Následně se ukáže, že Rytíř Mázla podržel a ten, kdo vypovídal proti němu, je Vladana Synková. Rytíř se o zásnubách dozví a je v šoku, že ho takhle podrazili. Jonáš hlídá Denise Anežku, je z toho unavený a uvědomí si, že ve škole neodevzdal důležitý dokument, mohl by tak přijít o stipendium. Potřebuje s tím pomoct a zachrání ho Vilík, který tak musí lhát Květě! Ta však díky Františce zjistí, kde její přítel byl a on musí s pravdou ven: že Jonáš stále hlídá Anežku. Květu to srazí na kolena, je zoufalá, vlastní syn jí sprostě lže a stýká se s tou hroznou ženskou, která jim překopala celý život k horšímu a nenávidí ji. Hroutí se a Vilík ji utěšuje.

Manažerka nemocnice Charlotte přednese doktorům, že musí zkrátit průměrnou délku hospitalizace kvůli šetření. Pro ně je to nesmyslný zásah, jak uspořit. A všichni jsou tak proti i Eduard Valšík. Jediný, kdo návrh podpoří je Leoš Mára, kterému Charlotte bokem naznačí, že by se mu to mohlo vyplatit, v podstatě mu přislíbí primariát, protože i pro ni je velice výhodné mít na takové pozici svého koně. Máru tak čeká střet...

808. díl s názvem Nejlepší ženská na světě  v TV mohli vidět 10. dubna 2018

 

 


Ordinace tento týden: Táně přijede Patrik. Kam se uklidí Vojta?