Svaly, rány a pot Štěpána Benoniho ze ZÁKULISÍ: V ringu čelil profíkovi boxerovi! Sex appeal u toho ale neztratil, ba naopak

Aktualizováno 15.05.2018


Ač si to záchranář Marek nechtěl dlouho přiznat, stále miluje Bibi, která má nyní před svatbou s jiným. Aby na svou lásku zapomněl, vrhl se na boxování, kde zmučí tělo a vyčistí mysl. Jeho představitel Štěpán Benoni tak protáhl svaly a v ringu stanul s boxerem Romanem Kracíkem. Jasné, že se orosil, na přitažlivosti mu to ale neubralo. Podívejte se na reportáž, kde mužský testosteron rozhodně nechybí.

Přehrát poslední díl

 

Sám Štěpán Benoni scenáristům navrhl, aby se seriálový Marek v Ordinaci vrhl na box, ke kterému má herec blízko, respektive blíž než k původním návrhům. „Oni chtěli něco jako fotbal, florbal, to ale není nic pro mě. Já se radši peru,“ vypráví Benoni a vlastně potvrzuje skutečnost, která ho pojí s jeho postavou. Však oproti Markovi, který dlouho neváhá, aby rozdal rány spravedlnosti, Štěpán spíš rozdává rány rekreační. „Já mám rád box a trošku boxuju, ale jen tak pro sebe – rekreačně. Nikdy jsem neměl žádný zápas. Jednak by mě zabili a potom jsem herec, tak nemůžu přijít na natáčení se zlomeným nosem! Jinak je to ale super,“ vypráví se smíchem a nadšením Benoni.

Obavy měl charismatický herec hlavně před natáčením boxování, proč? A jak se mu stálo s bývalým profesionálním boxerem Romanem Kracíkem v ringu? O tom všem už v reportáži.


 

10 faktů, které nevíte o Štěpánu Benonim: Co exotického má doma, jak vypadá jeho žena a čím se baví?
10 faktů, které nevíte o Štěpánu Benonim: Co exotického má doma, jak vypadá jeho žena a čím se baví?

FOTO: Skvostný pohled na Benoniho do půl těla! Neodolaly ani přítomné dámy
FOTO: Skvostný pohled na Benoniho do půl těla! Neodolaly ani přítomné dámy

CIT VS. ROZUM: Jak byste se při volbě partnera rozhodli vy?
CIT VS. ROZUM: Jak byste se při volbě partnera rozhodli vy?