JAKO Z HORORU: Milan Peroutka promluvil o fotce od fanoušků, která mu nahání strach. Co mu poslali?

Aktualizováno 25.05.2018


V Ordinaci v růžové zahradě 2 sice hraje mladého medika, ve skutečnosti se však teď z Milana Peroutky stal pacient. Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas si totiž poranila vazy v koleni a musela na operační sál. Momentálně prochází rekonvalescencí. A fanoušci to Milanovi často neulehčují...

Přehrát poslední díl

V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 hraje studenta Jonáše, který se chce stát lékařem. Ve skutečnosti ale bude v následujících měsících sám odkázán na lékařskou pomoc. Řeč je o mladém sympatickém herci Milanu Peroutkovi, kterého diváci TV Nova znají nejen ze seriálu, ale také z pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Teď měl však tento talentovaný herec bohužel smůlu a v zápalu pracovního nasazení utrpěl zranění, které se za týden rozhodně nevyléčí.


Účast v soutěži Tvoje tvář má známý hlas mu otevřela řadu dveří a nabídky se mu stále hrnou. Nejenže má vlastní kapelu, ale účinkuje i v muzikálech Iago a Krysař a v seriálové Ordinaci ho vídáme coby medika Jonáše. Jenže podle lékařů by teď měl trochu zpomalit.
Zdroj: Archiv TV Nova

Pravidelně informuji svoje fanoušky,“ netají se Milan na Instagramu tím, že na tom teď není zdravotně dobře. Od těch se dočkal obrovské podpory, ale také pořádné porce strachu. „Spousta z nich mi osobně napsala nebo poslala fotku, jak trpí s nohama. A občas to jsou příběhy, které si číst nechceš. Třeba že na té operaci byli třikrát za sebou,“ prozradil Milan. Tak snad jeho léčení bude probíhat bez obtíží.
Zdroj: Profimedia

Jak Milan prožívá svoji rekonvalescenci? A jak se změní jeho v role v Ordinaci v růžové zahradě 2? A co jeho koncertovaní? To se dozvíte v sobotním Volejte Novu. Tak se nezapomeňte dívat 28. dubna od 12:35 na Nově.

PRVNÍ FOTKY ze svatby Vojty a Bibi: Vyzdobený kostel, hosté natěšení, ale nevěsta nikde!
PRVNÍ FOTKY ze svatby Vojty a Bibi: Vyzdobený kostel, hosté natěšení, ale nevěsta nikde!

ČTVRTEČNÍ ORDINACE: Je mi z tebe špatně! vmete otec Tereze do tváře. Potopí ji?
ČTVRTEČNÍ ORDINACE: Je mi z tebe špatně! vmete otec Tereze do tváře. Potopí ji?