Přiznání Roberta Jaškówa: Které scény se mu v Ordinaci hrají nejhůře? S jedním kolegou má velký problém!

Aktualizováno 27.05.2018


Roberta Jaškówa znají diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jako nekompromisního a zákeřného doktora Leoše Máru. A že mu jdou role záporáků skvěle! V roli vlídného a milého prince by ho člověk hledal marně. V reálu je ale vzorným otcem tří dětí! Jak se úspěšnému herci daří skloubit herectví s péčí o rodinu?

Přehrát poslední díl

Robert Jašków působí drsným dojmem. Na kontě má několik filmových i televizních rolí, z nichž převládají právě ty záporné. Mnohokrát ztvárnil nejrůznější mafiány, násilníky, a dokonce vrahy. Ve skutečnosti je ale velkým pohodářem, který nedá dopustit na svoji rodinu. Jak se mu nelichotivé role hrají? „Tohle jsou podle mě role, na které každý herec čeká. Tahle herecká poloha skýtá nepřeberné množství prostředků a životních zkušeností,“ řekl Robert.

Zdroj: Archiv TV Nova

I když ostřílený herec působí jako drsňák, je milujícím manželem a vzorným tátou tří dětí. Skloubit to s hraním v seriálu a divadle ale občas není jednoduché. Jak to zvládá? „My máme s manželkou poradu, všechno musíme plánovat dopředu, ale na rodinu se čas prostě vždycky najde,“ prozradil.

Zdroj: TV Nova

V rozhovoru Robert přiznal, že největší problém během natáčení Ordinace nastává ve chvíli, kdy se mají točit scény s Martinem Stránským. Jsou totiž dlouholetými přáteli a ve chvíli, kdy se mají jeden druhému během vypjaté scény podívat do očí, se začnou nekontrolovaně smát!

Zdroj: Archiv TV Nova

Málokdo by zároveň do Roberta řekl, že je také vášnivým kutilem. Čemu se věnuje ve svém volném čase a jak si užívá hraní v Ordinaci? To se dozvíte v reportáži!
 

Ordinaci v růžové zahradě 2 sledujte každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

To je podívaná: Leoš Mára před 17 lety! Poznali byste ho? FOTO uvnitř
To je podívaná: Leoš Mára před 17 lety! Poznali byste ho? FOTO uvnitř

ZKAŽENÁ KLAPKA z Ordinace: Zfetovaného Máru málem vyklopili!
ZKAŽENÁ KLAPKA z Ordinace: Zfetovaného Máru málem vyklopili!