STEJNÁ, PŘESTO JINÁ: Martina Kaiserová prošla v nových dílech Ordinace velkou proměnou. Všimli jste si?

Aktualizováno 28.05.2018

Sandra a Viola Černodrinské
Zdroj: TV Nova

V 811. díle Ordinace v růžové zahradě 2 prošla Martina Kaiserová radikální proměnou, které si všimne jen velmi pozorný divák! Tak co, přijdete na to?

Přehrát poslední díl

Martina Kaiserová v Ordinaci v růžové zahradě 2 odnosila dítě páru, který si to zaplatil. Její těhotenství ale nebylo zrovna růžové, zejména proto, že její vlastní přítel ji terorizoval a byl to především on, kdo celý „byznys“ s dítětem zařídil – potřeboval totiž peníze, aby splatil své dluhy. Martina s ním už jedno dítě má, syna Vincíka, díky Andree ale konečně najde sílu tyrana opustit. Ten se ale ale nechce jen tak vzdát svého zdroje příjmů, Martinu na chatě, kam ji Andrea s Petrem schovali, vypátrá a v následné potyčce způsobí, že Martina předčasně porodí!

Zdroj: TV Nova

Sandra Černodrinská, představitelka Martiny, už se nějaký čas stará o své vlastní miminko, jak jsme psali ZDE. Porodila 7. března, těhotenství tedy v Ordinaci nemusela vůbec předstírat. Ptáte se, jak zvládá skloubit mateřství s hraním v seriálu? Nijak! V nových dílech, ve kterých Martina porodila, už za ni na stálo zaskakuje její dvojče – sestra Viola. Dívky jsou identické, tak se přiznejte, kdo jste si všiml, že Martinu už nehraje Sandra, ale Viola?

TAJEMSTVÍ postavy Martiny v Ordinaci? Hrají ji dvě!
TAJEMSTVÍ postavy Martiny v Ordinaci? Hrají ji dvě!

Viola Černodrinská se sice v minulosti herectví věnovala, nyní je však plně oddaná novinařině. Jaký je pro ni návrat k herectví? „Já se úplně nevracím, to, že zaskakuju za sestru, beru jako zpestření pracovního života,“ přiznala sympatická Viola, které je u psaní dobře. „Já jsem na začátku byla hodně nervózní, ale ještě když tady byla sestra, tak mi pomáhala a teď je to tak, že ten tým je skvělý a dobře se tady pracuje.“

Zdroj: Nova.cz

Přestože si natáčení Ordinace v růžové zahradě 2 náramně užívá, návrat k herectví ani neplánuje. „Já myslím, že talentovaných herců a hereček je hodně a já ráda píšu a ráda se věnuju novinařině.“

 

Premiérové díly Ordinace v růžové zahradě 2 s Violou Černodrinskou v roli Martiny sledujte každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PRVNÍ FOTKY ze svatby Vojty a Bibi: Vyzdobený kostel, hosté natěšení, ale nevěsta nikde!
PRVNÍ FOTKY ze svatby Vojty a Bibi: Vyzdobený kostel, hosté natěšení, ale nevěsta nikde!

Jak je vážné zranění Milana Peroutky? Lékaři konečně promluvili otevřeně o jeho stavu!
Jak je vážné zranění Milana Peroutky? Lékaři konečně promluvili otevřeně o jeho stavu!

DILEMA V ORDINACI: Má Eduard podrazit dceru, nebo se zachovat jako čestný muž? PORAĎTE MU!
DILEMA V ORDINACI: Má Eduard podrazit dceru, nebo se zachovat jako čestný muž? PORAĎTE MU!


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?