ORDINACE TENTO TÝDEN: Nečekané vyznání citů, boj o licenci, odjezd, dítě i drogy!

Aktualizováno 07.06.2018

Ordinace: Co přinesou nové díly?
Zdroj: Nova.cz

Mázl si vyslechne verdikt soudu. Bibi s Vojtou opouštějí Kamenici a Inna šokuje Marka nečekanou zprávou o jejich vlastní rodině. Co víc přinesou nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 v tomto týdnu? Zjistěte.

Přehrát poslední díl

 

Mázla má další stání u soudu. Svědci vypovídají proti němu a jeho postup u porodu zpochybní dokonce i soudní znalec! Mázl se bojí, že proces prohraje a ztratí tak svou licenci. Nesnadné chvíle plné obav tak přicházejí. Bude verdikt soudu pro Mázla bolestivý, nastane jeho noční můra? Vezme mu soud to, co bezesporu miluje, jeho práci? 

Zdroj: Archiv TV Nova

Mezi Bibi a Vojtou panuje po rvačce napětí. Bibi se zlobí na Marka, že Vojtu tak brutálně zbil. Ten se hájí, že bitku nezačal. Vojta tají silné bolesti, které po potyčce má a nechce se nechat ošetřit. Jeho zranění jsou však vážnější než si myslí... Mezitím se Inna na záchrance obuje do Bibi, hlídá si svého manžela, se kterým by ráda založila rodinu a šokuje ho jistou zprávou! Je snad těhotná? Vojta později dostane zprávu, že je oba i s Bibi berou v liberecké nemocnici a mohou nastoupit hned! Vzhledem k tomu co se děje, odejít chtějí. Nechá ji Marek odejít?

Zdroj: Nova.cz

Jonáš si uvědomí, že mu na Denise záleží víc, než si vůbec chtěl připustit. Znovu o ni začne usilovat, ale marně. Denisa mu dá jasně najevo, že už ho nikdy nechce vidět. Jonáš tak v depce sáhne po drogách... Jaký malér si tím způsobí? Následně vytasí kalibr nejvyšší a Denise se vyzná z citů, řekne jí, že ji miluje! Jak na tohle Denisa zareaguje?

Zdroj: TV Nova

Švarcovi chtějí zdiskreditovat hejtmana, aby přišel o svůj post a nemohl jim dál ubližovat. Heluš plánuje, že na něj vytáhnou kompromitující fotografie. Ty musejí ale nejprve nafotit, a tak Heluš nahodí sexy obleček... Hejtman se ovšem i z tohoto dokáže vykroutit. Bobo tak jde ještě dál a udá bratra na policii! S Heluš však zapomněli, že Hugo má strejdu rád a celá situace se mu nelíbí... Co udělá? A jak nakonec dopadne bratro-válka?
 

Jak vše dopadne a co víc se semele? To už sledujte v premiérovém 815. a 816. díle Ordinace v růžové zahradě 2, a to 8. a 10. května večer na Nově. 

 

Začátek KVĚTNA V ORDINACI: Rána pro Andreu, žárlící Inna, striptýz Heluš a bláznění Jonáše!
Začátek KVĚTNA V ORDINACI: Rána pro Andreu, žárlící Inna, striptýz Heluš a bláznění Jonáše!

ZE ZÁKULISÍ: Adamovská s polštářky, Lupták v jégrovkách a Šoposká o trápení s vlastní svatbou
ZE ZÁKULISÍ: Adamovská s polštářky, Lupták v jégrovkách a Šoposká o trápení s vlastní svatbou

Nova.cz

To nejlepší ze streamu: Erika prozradila, kdo se bude muset postarat o malého Tobiáše!