VIDEO: Když je Štěpán Benoni šťastný z monstrózního zásahu!

Aktualizováno 30.12.2018


Hromadná nehoda autobusu se zapíše do historie Ordinace v růžové zahradě 2 mezi nejakčnější a největší natáčení. Na place se v jednu chvíli pohybovalo až přes 70 lidí, z toho 36 odborníků! Velkou akci si užíval i představitel záchranáře Marka sympaťák Benoni, ale o tom všem už v zákulisním videu. Podívejte se a hlasujte o NEJ zranění!

Přehrát poslední díl

 

15 reálných záchranářů, 5 záchranných vozů, 15 reálných hasičů, 2 velké hasičské vozy, 2 menší, 6 skutečných policistů, 2 policejní auta, na 20 komparsistů s fiktivním zraněním, 1 rozmlácený autobus a přes 20 lidí ze štábu. No, to je tedy pořádné natáčení! Všechny složky ruku v ruce s jedním cílem, natočit hromadnou nehodu autobusu co nejvěrohodněji. Spolupráce musí být, bez souhry, domluv a příprav by to nešlo. Od rána až do noci všichni s vervou pracovali, aby v 813. díle Ordinace v růžové zahradě 2 přinesli scénu, na kterou diváci jen tak nezapomenou. Podívejte se, jak vznikala! 

Velký kus práce mimo jiné odvedlo i pět šikovných maskérek, vytvořily zranění, která od těch reálných jen stěží rozeznáte, že? Vybrali jsme ty NEJ, na vás už je určit to TOP.





GALERIE: Zákulisí tragické nehody v Ordinaci? Zničené kostýmy, krvavé šrámy a rozmlácený autobus!
GALERIE: Zákulisí tragické nehody v Ordinaci? Zničené kostýmy, krvavé šrámy a rozmlácený autobus!

EXKLUZIVNĚ ZE ZÁKULISÍ: Jak se natáčí Ordinace? Pronikli jsme do skrytých míst, kde kamera nikdy nebyla!
EXKLUZIVNĚ ZE ZÁKULISÍ: Jak se natáčí Ordinace? Pronikli jsme do skrytých míst, kde kamera nikdy nebyla!


 

 

Nova.cz