Celý 817. díl Ordinace: Ostuda pro Kováře a Jonáš znovu v přízni Denisy

Aktualizováno 15.06.2018

Ordinace: 817. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Karle, ty jsi zešílel!? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

 • CELÝ 817. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

Jonáš se snaží udobřit s Denisou, která ho nechce vidět, ani se s ním stýkat a rázně mu to dala najevo, už když jí vyznal lásku. Miluje ji a chce ji vídat alespoň jako kamarádku. A tak je jí nablízku a snaží se pomoci, stav jeho sestry a její dcery Mariánky se zhoršil a špatně to nese. Denisa by ráda zůstala s ní, ale za pobyt matky v nemocnici se draze připlácí. Jonáš jde za svou milou orodovat a pěkně rázně až k zástupkyni majitele nemocnice Charlotte, u které nakonec nátlakem zařídí, aby nechali Denisu přes noc u Mariánky zdarma, což Denisu přece jen obměkčí. Vypadá to, že se ti dva k sobě vrátí!

Kovář tlačí na Eduarda, aby podepsal výpověď Márovi, Mára naopak žádá ředitele o vyhození Kováře. V téhle napjaté situaci je přijat do nemocnice pacient s ošklivou zlomeninou kotníku, která při operaci vyžaduje specifický přístup. A ten ovládá jenom Mára, přesto ho primář Kovář nechce na sál pustit a raději sám za pomoci Eduarda operuje. Jenomže to nezvládne a na pomoc musí Máru přeci jen povolat. Kovář ze sálu naštvaně odejde, míto toho, aby se přiučil, a následně se rozhoří oheň po celé nemocnici. Hanák má dost jeho arogantního chování, které odnášejí všichni. Začíná být jako ten, kterého všichni nesnáší - Mára. Zákrok Máry znamená, že ho Eduard z nemocnice nevyhodí, vedení by jeho vyhazov beztak smetlo ze stolu. Stejně tak ale odolává i nátlaku Máry na odvolání Kováře z postu primáře. Mára před ním vyhrožuje, že se o to postará sám.

Mára, nebo Kovář: Boj o místo! Kterého byste si v nemocnici nechali vy? Poraďte Edovi
Mára, nebo Kovář: Boj o místo! Kterého byste si v nemocnici nechali vy? Poraďte Edovi

Alena je propuštěná z nemocnice, ale dál by měla polehávat a dodržovat klidový režim. Mázl s Jakubem se proto snaží připravit vše na příchod miminka a zároveň tak Alenu překvapit. Nakupují tedy kompletní výbavičku pro dítě. Jenže stejný nápad má i Rytíř, a tak se u Mázlů sejde všechno dvakrát. Je tedy na Aleně, aby si vybrala, čí výbava je lepší. Ta to ale odmítne, dohodnout se musí oni dva spolu, vždyť přislíbili smír. Trochu se chytí, pak ale najdou řešení.
 

817. díl s názvem "Karle, ty jsi zešílel!" jste v TV mohli vidět 15. května 2018

Nova.cz

To nejlepší ze streamu: Erika prozradila, kdo se bude muset postarat o malého Tobiáše!