Mára, nebo Kovář: Boj o místo! Kterého byste si v nemocnici nechali vy? Poraďte Edovi

Aktualizováno 15.06.2018

Ordinace: Kovář a Mára
Zdroj: Archiv TV Nova

Židle primáře chirurgie začíná být svému nynějšímu majiteli Otovi Kovářovi těsná. Tuze rád by se na ni vtěsnal i Leoš Mára a převzal velení. Oba jsou to bezpochyby špičkoví lékaři, kterých by se měla nemocnice držet. Co když je ale místo jenom pro jednoho, nehledě na to, že se nesnesou. Kterého byste si nechali vy?

Přehrát poslední díl

 

Poté, co už si nedává „dálnici“ z kokainu se na pracovišti chová dobře. Profesionálně s klidnou hlavou a čistou myslí, nezatížený strachem ani emocemi, jen daným posláním vyléčit pacienta. Když má, co chce, je v klidu. Dokáže kolegy učit a je jim jako chirurg skvělým příkladem. Jeho jistá necitelnost je v práci plusem, řeší vše s klidnou hlavou ničím nezatíženou. Jako člověk je to sice parchant, když jde za tím, co chce. Možná, kdyby to konečně dostal, zčeřené vody by se uklidnily. To je Leoš Mára, nechali byste si v nemocnici tohoto profíka?

Zdroj: Archiv TV Nova


Celý 817. díl Ordinace: Ostuda pro Kováře a Jonáš znovu v přízni Denisy
Celý 817. díl Ordinace: Ostuda pro Kováře a Jonáš znovu v přízni Denisy

Všichni ho znají, on zná je. Kolektiv utužuje, uklidňuje, motivuje. Je lidský a lidský přístup je v tomto oboru někdy obzvláště potřeba. Pro pacienty dělá první poslední a na sále záři. Nikdy neřekne ne a je férový. Občas mu nervy ujedou a jeho ego se taktéž někdy umí ozvat. Pořád je to ale fajn kolega a schopný primář. To je Ota Kovář, nechali byste si v nemocnici tohoto profíka?
Zdroj: Nova.cz

 

ZKAŽENÁ KLAPKA z Ordinace: Zfetovaného Máru málem vyklopili!
ZKAŽENÁ KLAPKA z Ordinace: Zfetovaného Máru málem vyklopili!

 


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?