Hvězdy Ordinace reagují na královskou svatbu! Některé ale nevidí budoucnost zamilované dvojice růžově

Aktualizováno 18.06.2018


Královská svatba je velkým tématem i pro slavné tváře TV Nova. Jaké šance dávají princi Harrymu a americké herečce Meghan Markle?

Přehrát poslední díl

Svatba v královské rodině je obrovskou událostí nejen pro samotné účastníky, ale i pro většinu populace. K nejsledovanějšímu momentu roku 2018, kdy si princ Harry a americká herečka Meghan Markle řeknou své „ano“, se vyjádřily i tváře z populárních nováckých seriálů. Kdo jim předvídá zářivou budoucnost a kdo naopak jejich soužití nevidí tak úplně růžově?

Zdroj: TV Nova

Herečka Bára Štěpánová je velkou fanynkou Británie a královské rodiny, proto jí bylo velmi líto, že minulou svatbu sledovat nemohla, protože natáčela. Tentorkát si ji ale rozhodně nenechá ujít! A jak se ke svatbě vyjádřili další herci z Ordinace? Co si o rozhodnutí prince Harryho myslí například Petr Rychlý nebo Miroslav Etzler, kteří si také vzali herečky? Podívejte se na reportáž!


V Ordinaci také nedávno proběhla svatba! Vojta si vzal Bibi, neobešlo se to však bez komplikací. Tak snad bude během královské svatby probíhat vše hladce!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Co si objednala Andrea a jaký kočárek měla malá Natálka? Otestujte si, jak pozorně jste sledovali čtvrteční Ordinaci!
Co si objednala Andrea a jaký kočárek měla malá Natálka? Otestujte si, jak pozorně jste sledovali čtvrteční Ordinaci!

Z TOHO MRAZÍ: Poslední slova Andrey před smrtí 
Z TOHO MRAZÍ: Poslední slova Andrey před smrtí