Další smrt a vězení v Ordinaci: Co provede Hanák vrahovi ženy?

Aktualizováno 21.06.2018

Ordinace: Petr Hanák zatouží po pomstě
Zdroj: Archiv TV Nova

Petr Hanák přišel o to nejcennější ve svém životě. O Andreu, svou lásku. Je to horká hlava a drsný chlápek, který si život řeší sám a nečeká na příležitosti, vytváří si je. A to, že půjde po Prchalovi, je víc než jasné. Otázkou je, zda ho dostane a co přijde pak…

Přehrát poslední díl

 

Pavel Prchal zmáčkl spoušť a tu také svým výstřelem způsobil. Agresor a tyran se cílil na svou vlastní ženu, místo toho ukončil život ženě Hanáka. Bolest a zlost, která se do Hanákova srdce vlila, si raději nepředstavovat. A to, že šla Andrea kulce naproti a svou smrt si tímto hrdinským gestem vlastně vybrala, je Hanákovi úplně jedno. Kdyby nebylo Prchala, Andrea by ještě žila. Sice by ji časem pohltila dědičná nemoc Spinocerebelární ataxie, měl by ji ale u sebe, prožili by ještě mnoho šťastných chvil a mohli by se rozloučit.

VIDEO: Mám ji rád, ale zabít jsem ji musel! Směje se Prchal
VIDEO: Mám ji rád, ale zabít jsem ji musel! Směje se Prchal

Zdroj: Archiv TV Nova

Hanák po pomstě v nových dílech zatouží a rozhodne se vzít spravedlnost do svých rukou. Web Ordinace prozradí, že Prchala najde!

Co myslíte, že se odehraje pak, znáte Hanáka dobře a odhadnete jeho chování zatížené bolestí? Dojde snad k tomu nejhoršímu – smrt za smrt?

 

 

Jaký osud čeká na Hanáka a Prchala, to sledujte v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 vždy v úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově. A po odvysílání na videoportálu novaPLUS.czSvízel Andrey na smrtelné posteli: Problém s toaletou i ztráta dechu. Zato zákulisní pusa od Hanáka. A ta byla!
Svízel Andrey na smrtelné posteli: Problém s toaletou i ztráta dechu. Zato zákulisní pusa od Hanáka. A ta byla!

ODPOVĚĎ na otázku: Proč musí Andrea v Ordinaci zemřít? 
ODPOVĚĎ na otázku: Proč musí Andrea v Ordinaci zemřít? 

HANÁK POKAŽDÉ JINAK: Drsňák, svůdce i pohodář! Jak se vám líbí nejvíc?
HANÁK POKAŽDÉ JINAK: Drsňák, svůdce i pohodář! Jak se vám líbí nejvíc?

 

 


Bobo přizná Hugovi krutou pravdu o svém dětství. Co dalšího se bude tento týden dít?