TICHÁ VRAŽDA: Umírající Andrea je v rukách parchanta Leoše Máry! Zkrátí jí život?

Aktualizováno 22.06.2018

Ordinace: Operace Andrey Hanákové
Zdroj: Archiv TV Nova

Ten, kterého všichni nesnáší, operuje tu, již všichni milují! Leoš Mára bude u klíčové operace postřelené Andrey Hanákové. Odvede čistou práci, nebo provede šokující čin?

Přehrát poslední díl

Leoš Mára se svým rivalem Otou Kovářem, dále Vojtěch KratochvílDavid Suchý. To je sestava chirurgů, kteří budou operovat kolegyni Andreu Hanákovou poté, co schytá za Martinu Kaiserovou dvě kulky do břicha. Má prostřelená játra a střevo, kulka zasáhla i hlavní srdeční žílu. Krvácení je velmi silné a operace náročná.

Andrea je ve schopných rukou kvalitních lékařů. Je jisté, že udělají maximum pro to, aby ji zachránili. Tedy až na jednoho... Je tu jedno riziko, které Andree hrozí, a to doktor Leoš Mára. Mohl by totiž ve své vlastní válce s Otou Kovářem využít této emoční situace! Má na operačním stole oblíbenou kolegyni a zároveň pacientku ve velmi těžkém stavu, jejíž smrt by mohl urychlit. Nabízí se tedy ideální příležitost k fatální chybě, kterou by následně hodil na primáře. Dlouho a vehementně hledá moment, který by Otu Kováře poslal ke dnu, tento by se o to jistě postaral. Andreu mají všichni rádi, o to víc by Kováře posléze nenáviděli. Rozhádal by ho s kamarádem Hanákem a zbavil primariátu. To by byla vskutku sladká pomsta, po které tolik touží. Je Leoš Mára natolik bezpáteřní, aby byl něčeho takového schopen? Zkrátí Andree život? 

DĚSIVÝ MOMENT v Ordinaci: Andrea se nechá zastřelit! VIDEO
DĚSIVÝ MOMENT v Ordinaci: Andrea se nechá zastřelit! VIDEO

První FOTO ze smrti Andrey Hanákové. Bolestné chvíle přichází
První FOTO ze smrti Andrey Hanákové. Bolestné chvíle přichází

Poslední natáčení Andrey: Nečekaný polibek od kolegy!
Poslední natáčení Andrey: Nečekaný polibek od kolegy!

ODPOVĚĎ na otázku: Proč musí Andrea v Ordinaci zemřít? 
ODPOVĚĎ na otázku: Proč musí Andrea v Ordinaci zemřít? 

 

 


Simona Krainová promluvila o intimních scénách v Ordinaci: Pavla jsem kopla mezi nohy!