Celý 819. díl Ordinace: Miluju tě, zašeptá z posledních sil umírající Andrea své lásce

Aktualizováno 22.06.2018

Ordinace: 819. díl, Andrea zachrání Martinu a schytá za ní kulky
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Andreo, bojuj!? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

 • CELÝ 819. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

 

Policie pátrá po Martině a jejím synovi. Brzy i díky Hanákovi najdou stopy a Martinu s Prchalem objeví. On jim však uteče. Vincka má stále u sebe a Martinu nutně potřebuje, spojí se s ní přes mobil Andrey, Martina pak znovu zmizí. Andrea má ale vše pod kontrolou a s policistou ji sleduje. Správně předpokládají, že je k Prchalovi dovede. Do akce zároveň vyráží i Janák s Hanákem. Na místě setkání dojde k dramatickým chvílím, při nichž Prchal nejdříve postřelí policistu. Poté vyhrožuje Martině, která odmítá nastoupit do auta a odjet s ním. Když Prchal zmáčkne spoušť, skočí do rány Andrea! Martině tak zachrání život, než ztratí vědomí, stačí Hanákovi zašeptat, že ho miluje…

Poslední natáčení Andrey: Nečekaný polibek od kolegy!
Poslední natáčení Andrey: Nečekaný polibek od kolegy!


Jindřich a Aloisie mají zásnuby! A chystají slavnostní večeři ve vile. Aloisie si myslí, že by jako nevěsta měla vypadat lépe, víc "in", o něco mladší, zajímavější, a prosí o pomoc Bibi. Ta se zdráhá, nechce jí dělat vizážistku, protože je to příliš velká zodpovědnost. Nakonec ji Aloise ale přemluví. Z výsledku je Aloisie rozhozená a nemá odvahu na večeři přijít. Jindřich za ní jede do Růžovky zjistit, co se děje. A jejím vzhledem (upnuté šaty, vysoké podpatky, výrazné líčení, velké náušnice, umělé nehty) je zaskočený! Ale uklidní ji, že jí to moc sluší. Na zásnubní večeři má Jindřich krásný, zamilovaný proslov. Druhý den Aloisie naštvaně odhodí svoji novou image a Jindřich je rád. Ujistí ji, že se mu stejně nejvíc líbí taková, jaká odjakživa je – jakou ji poznal.

TICHÁ VRAŽDA: Umírající Andrea je v rukách parchanta Leoše Máry! Zkrátí jí život?
TICHÁ VRAŽDA: Umírající Andrea je v rukách parchanta Leoše Máry! Zkrátí jí život?

Mára už nesmlouvavě tlačí na Eduarda, aby konečně vyhodil Kováře. Ten už toho má dost, začne přesvědčovat dceru Terezu, aby se přiznala ke smrti pacientky. Skončilo by její špatné svědomí a jeho trápení, Márovo vydírání i válka s Kovářem. Jako ředitel nemocnice by pak konečně opět mohl dělat jen dobrá rozhodnutí. Terezu svědomí sice trápí, ale o přiznání neuvažuje. A Mára si ji ještě pojistí tím, že na oslavu zasnoubení Jindřicha a Aloisie přivede její dceru Alžbětku – přesvědčil Beneše, aby ji pustil. Tereza je v sedmém nebi a o to víc na Márovi visí! Ten upozorňuje Eduarda, že pokud mu nevyhoví, sám zničí svoji dceru i vnučku. Následně Mára u operace, o kterou ho Kovář požádal, potlačiv všechny antipatie v zájmu pacienta, Mára má totiž větší specializaci, předstírá nevolnost, aby Kovářovi zavařil. Operaci přebere Eduard a později Máru obviní, že by kvůli svým zájmům obětoval i dětského pacienta! Mára se nenechá rozhodit – všechno je podle něj Eduardova vina. Kdyby už dávno udělal to, co po něm chce, bylo by vše v naprostém pořádku.
 

819. díl s názvem "Andreo, bojuj!" jste v TV mohli vidět 22. května 2018


VIDEO: Je konec, Andrea umírá! Co jí na smrtelné posteli pověděla zachráněná Martina?
VIDEO: Je konec, Andrea umírá! Co jí na smrtelné posteli pověděla zachráněná Martina?

První FOTO ze smrti Andrey Hanákové. Bolestné chvíle přichází
První FOTO ze smrti Andrey Hanákové. Bolestné chvíle přichází

Další smrt a vězení v Ordinaci: Co provede Hanák vrahovi ženy?
Další smrt a vězení v Ordinaci: Co provede Hanák vrahovi ženy?


Simona Krainová promluvila o intimních scénách v Ordinaci: Pavla jsem kopla mezi nohy!