VIDEO: Mám ji rád, ale zabít jsem ji musel! Směje se Prchal

Aktualizováno 24.06.2018


Hrát parchanta, který ukončí život hlavní a oblíbené postavě, není tak snadné, jak by se mohlo zdát. Všichni vás nesnáší! Své o tom ví představitel Prchala, kterého samotného násilná smrt Andrey překvapila! A divákům se omlouvá. Podívejte se do zákulisí na den, kdy Andree vpálil dvě kulky do břicha. Bolelo to hodně? A jak se něco takového vlastně točí?

Přehrát poslední díl

 

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se loučí s největší hrdinkou seriálu. Andrea Hanáková umírá! Jeden z nejsilnějších dílů historie sledujte dnes ve 20:20 na Nově. Smrti Andrey předcházela přestřelka, ve které obětovala svůj život za život Martiny Kaiserové a vrhla se kulkám naproti. Na to, jak se vše natáčelo, se podívejte v hlavním videu. 

A jak svůj konec v Ordinaci vnímá její představitelka Klára Cibulková?

Nemoc, spinocerebelární ataxii, jsem měla předepsanou od začátku, takže jsem od první chvíle počítala s tím, že konec může kdykoliv přijít a scénáristé té nemoci mohou využít, ale tenhle odchod mě překvapil. Na druhou stranu rozumím tomu, jak to scénáristé a dramaturgové mysleli. Andrea byla za hrdinku. To, že neodchází jako troska někde v ústavu jatá tou nemocí, dává smysl. Studovala jsem následky téhle nemoci, není to hezké. Vlastně děkuju za to, že jsem mohla odejít středem a hrdinsky. Zůstala hrdinkou do konce.Jaký to byl pocit mít při natáčení střelby na sobě výbušninu?

Byl to zvláštní pocit. Nikdy jsem to nezažila. Aby bylo vidět, že mě postřelili, měla jsem takové destičky s výbušninou na břiše. Upozornili mě, že se nesmím chytat za břicho, abych si nezranila ruku. Mohla bych si způsobit velkou popáleninu. Ale ujistili mě, že když tohle dodržím, že si nemůžu ublížit. Zevnitř je destička, takže jsem cítila takový tlak.

Ale bylo vidět, že jste se při výstřelu lekla. Vypadalo to, že vás to skutečně bolí..
Lekla jsem se té pistole, ale nebolelo nic. Výsledek jsem už viděla a vypadá to dobře, tak mám radost.

ZAJÍMAVOSTI Z PŘESTŘELKY A OPERACE: Po čem chutná krev Andrey a z čeho měla břicho?
ZAJÍMAVOSTI Z PŘESTŘELKY A OPERACE: Po čem chutná krev Andrey a z čeho měla břicho?

Jaká byla nejnáročnější scéna v Ordinaci?
Ta střílečka byla hodně zajímavá. A také se mi vybavuje pád z balkonu před dvěma lety. Jednou jsem dokonce utíkala z hrobu, když mě kolega Pavel Soukup chtěl zakopat. A výbuch varny na začátku letošního roku byl velký! Vždycky věřím pyrotechnikům, že to mají pod kontrolou a že není čeho se bát. Mě tahle natáčení bavila moc.

Diváky seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 čeká jeden z nejsilnějších dílů dnes ve 20:20, kdy Andrea vydechne naposledy. Diváci na Slovensku jej uvidí ve stejném čase na Nova International.