Celý 820. díl Ordinace: Kamenice truchlí, milovaná Andrea Hanáková zemřela

Aktualizováno 24.06.2018

Ordinace: 820. díl, Andrea Hanáková zemřela

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Neber mi naději? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

 • CELÝ 820. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

 


Andrea je operována poté, co zachránila život Martině Kaiserové a schytala za ní dvě kulky do břicha. Operuje Kovář a další tři lékaři, včetně Leoše Máry. Má prostřelená játra a střevo, kulka zasáhla i hlavní srdeční žílu. Na sále se podaří zastavit úporné krvácení, Andrea ale zůstává ve velmi vážném stavu na ARU. Kovář prozradí Suchému, že si Andrea nepřeje být resuscitovaná, což Hanák neví. Ten se mezitím zmítá v beznaději a stresu. Když konečně emočně vypjatý na chvíli usne, Andrea ho ve snu navštíví! Pak zemře! Předcházet tomu bude ještě bolestivý a marný koloběh souboje, boje a bolesti...

VIDEO: Mám ji rád, ale zabít jsem ji musel! Směje se Prchal
VIDEO: Mám ji rád, ale zabít jsem ji musel! Směje se PrchalNa pozadí konce jednoho života, jdou ty další dál. Vilík zjistí, že se Jonáš s Denisou v nemocnici vesele ukazují, jako pár. Došlápne si proto na ně, ať je diskrétní, kvůli Květě, kterou by to semlelo. Jonášovi je to ale jedno. Františka mezitím pojme podezření, že brácha někoho má, je zvědavá a díky sledovací aplikaci v telefonu ho najde s Denisou a dětmi na hřišti. Je překvapená. Vilík, který za ní hned dorazí a snaží se zažehnat katastrofu. Zaváže Františku mlčením. Stejně se ale obává, že velké tajemství praskne.

LOUČENÍ S ANDREOU: Při odchodu Cibulková plakala! FOTO
LOUČENÍ S ANDREOU: Při odchodu Cibulková plakala! FOTO

Alena s Mázlem a Rytířem vybírají jméno pro miminko. Čestmír, ani Karel se Aleně nezamlouvají. A tak pánové losují z knihy jmen. Mázl vyzdvihuje staročeská jména, Rytíř zase prosazuje jména tvrďácká. Je to oříšek, najít takové, aby se líbilo všem. Nakonec se Mázl s Rytířem dohodnou, že se bude její dítě jmenovat po ní, Alan! Aleně se to ale nezamlouvá a navrhne nakonec své, které jí doslova cvrkne do nosu. A to se konečně všem zalíbí! Na matrice se také vyřídí Rytířovo otcovství. Tam se také Mázl s Alenou dozví, že zapomněli na rezervovaný termín svatby. Je jim jasné, že ještě bude veselo.
 

820. díl s názvem "Neber mi naději" jste v TV mohli vidět 24. května 2018


Hořký slib Oty Kováře umírající Andree sehraje větší roli, než si diváci myslí
Hořký slib Oty Kováře umírající Andree sehraje větší roli, než si diváci myslí

Další smrt a vězení v Ordinaci: Co provede Hanák vrahovi ženy?
Další smrt a vězení v Ordinaci: Co provede Hanák vrahovi ženy?


Vojta je v tom až po uši: Táňa ho nečekaně políbí!