MRAZIVÝ PŘÍBĚH V ORDINACI: Matka utýraná ke schizofrenii a život v děcáku. Nový příběh nové postavy?

Aktualizováno 25.06.2018


Jmenuje se Lukáš a dětství neměl vůbec růžové. Od osmi do osmnácti let vyrůstal v dětském domově, kam musel i se sourozenci, protože se o ně matka nedokázala postarat. Manžel ji týral, v důsledku čehož se u ní spustila schizofrenie. Život ale nevzdal a naopak začal pomáhat. Nový příběh nové postavy v Ordinaci? Ne. Tohle napsal život sám.

Přehrát poslední díl

 

Splnil se mu sen, zahrál si v Ordinaci a a setsakramentsky si to zasloužil! Lukáš Dolejš se se životem popral na výbornou a po odchodu ze zařízení, které mu dlouhých deset let zajišťovalo střechu nad hlavou, se rozhodl pomáhat dětem v podobné situaci. Lukáš tak aktivně spolupracuje s neziskovou organizací, která mladým lidem pomáhá začlenit se do běžného života. „Snažíme se jim pomáhat, ať už formou nejrůznějších workshopů a festivalů, ty děcka si tam můžou vyzkoušet nejrůznější pozice,“ vypráví s nadšením Lukáš o své práci, nebo spíše poslání.

Zdroj: Nova.cz

Jaký osud čeká po dotočení na takovou kytici rudých růží? Záviděníhodný!
Jaký osud čeká po dotočení na takovou kytici rudých růží? Záviděníhodný!


A právě díky jeho velké píli a odhodlání se dostal až do reportáže v pořadu Střepiny, kde se seznámil i s moderátorkou Markétou Fialovou. Té prozradil, že miluje herectví a že by si rád zahrál v některém z nováckých seriálů. Netrvalo dlouho a nasadil oblek kurýra a zamířil na plac Ordinace v růžové zahradě 2. To je ten kluk, co přinesl Denise Vlachové kytici rudých růží od Jonáše. Nutno říct, že mu natáčení šlo na výbornou, i když sám Lukáš by svůj výkon rád ještě zlepšil. „Já bych to potřeboval zkusit ještě třikrát, abych byl úplně spokojený. Ale myslím, že ta třetí klapka byla celkem fajn,“ svěřil se. A jak se na svou roli připřavil a kdo mu se vším pomáhal? Podívejte se ve videu.

Zdroj: TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FANOUŠCI, POZOR: ZAHRAJTE SI V ORDINACI! Jak na to?
FANOUŠCI, POZOR: ZAHRAJTE SI V ORDINACI! Jak na to?

Zákulisí Ordinace očima reportérky: Milé gesto Morávkové a vtipkující Jackuliak!
Zákulisí Ordinace očima reportérky: Milé gesto Morávkové a vtipkující Jackuliak!

DOJEMNÁ ROLE: Skalní fanoušek si zahrál v Ordinaci! A je autorem i jednoho zajímavého díla
DOJEMNÁ ROLE: Skalní fanoušek si zahrál v Ordinaci! A je autorem i jednoho zajímavého díla