VIDEO: Co bude dál s Hanákem po životní tragédii? Čeká ho pekelná jízda a nepojede sám!

Aktualizováno 30.07.2018


Hanákovi zemřela milovaná žena. Co mu v tuto truchlivou chvíli vůbec říct, když mu žádná slova stejně nepomohou zmírnit jeho bolest? Ota Kovář mu i přesto nějaká věnuje a ví, proč zrovna tahle. Hanákovy kroky totiž v nových dílech povedou za ním a proti němu!

Přehrát poslední díl


„Ta holka si to takhle vybrala sama. Chtěla to takhle, tak ti vlastně nezbývá nic jiného, než na to přistoupit a respektovat to,“ vychází z úst Martina Stránského, který promlouvá za svou postavu Oty Kováře. Dobrý kamarád Petra Hanáka tuší, že poslední přání Andrey, které dodržel, povede k rozkolu s Petrem. Ten za tím totiž vidí jen pouhopouhý čin Oty, kvůli kterému rázem přišel o vše. A taky to tak bude. Bohužel, jedno přátelství se otřese v základech, které se zboří po jedné větě už příští týden!


Hanák totiž Otu ze smrti Andrey obviní! Půjde i po Prchalovi, který po přestřelce utekl, a spravedlnost vezme do svých rukou. Učiní krok, který ho k vrahovi ženy dovede velmi rychle a velmi agresivně se s ním poté vypořádá! Spadl na dno a nečekají ho vůbec dobré časy, jedinou útěchou se mu stane alkohol. Opět začne pít, a jak věrní diváci vědí, u Hanáka je to rychlá cesta rovnou do pekel… Držte mu i Otovi palce. Kolem nich totiž ještě ke všemu krouží nenasytný sup v podobě Leoše Máry a nebyl by to on, aby vyhrocené chvíle nevyužil ve svůj prospěch.

NENECHTE SI UJÍT:

VTIPNÉ VIDEO Stránského: Jako největší plačka zbrojil proti slzám humorem a bavil umírající Andreu!
VTIPNÉ VIDEO Stránského: Jako největší plačka zbrojil proti slzám humorem a bavil umírající Andreu!

Svízel Andrey na smrtelné posteli: Problém s toaletou i ztráta dechu. Zato zákulisní pusa od Hanáka. A ta byla!
Svízel Andrey na smrtelné posteli: Problém s toaletou i ztráta dechu. Zato zákulisní pusa od Hanáka. A ta byla!

VIDEO: Mám ji rád, ale zabít jsem ji musel! Směje se Prchal
VIDEO: Mám ji rád, ale zabít jsem ji musel! Směje se Prchal