Těhotenství ve čtvrteční Ordinaci: Čeká Inna s Markem dítě?

Aktualizováno 30.06.2018

Ordinace: Je Inna těhotná? - 6
Zdroj: Nova.cz

A je to tady, výsledek! Diváci jistě pamatují, jak Inna oznámila Markovi, že nebere antikoncepci a není vyloučené, že by mohla být těhotná. Uplynul čas a ona po ranních nevolnostech vyráží pořídit těhotenský test, který ukáže pravdu. Budou mít miminko?

Přehrát poslední díl

 

Marek se na Innu tehdy naštval, když mu po jejich milování oznámila, že přestala už před nějakou dobou brát antikoncepci, připomeňte si ZDE. Bral to jako sobecké rozhodnutí, měli to probrat spolu. Inna na to večer zareagovala tím, že si vezme pilulku proti otěhotnění, ale to jí Marek nakonec zakázal se slovy: "Pokud jsi těhotná, tak budeme mít dítě.“ To jí vykouzlilo úsměv, Marek se však musel jít uklidnit do koupelny, kde se málem sesypal.

Zdroj: Nova.cz

A okamžik pravdy přichází, Inně je v posledních dnech slabo a má ranní nevolnosti. Myslí si, že je těhotná a proto si ve čtvrtečním díle načůrá na těhotenský test. Marek je se vším obeznámen, a než test ukáže výsledek a odpoví jim na otázku, zda z nich budou, či nebudou rodiče, prožije si nejdelší chvíle ve svém životě. Nervózní budou oba a o to víc, až se dozví výsledek!

Zda potvrdí, nebo vyvrátí těhotenský test předtuchu Inny a oznámí, jestli bude mít tenhle pár dítě, to už sledujte ve čtvrtečním díle 31. května od 20:20 na Nově. A web Ordinace prozradí, že výsledek jim život změní.
  

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

DOJEMNÉ FOTO: Srdceryvný pohřeb Andrey v příští Ordinaci. Co se stane s Hanákem?
DOJEMNÉ FOTO: Srdceryvný pohřeb Andrey v příští Ordinaci. Co se stane s Hanákem?

CIT VS. ROZUM: Jak byste se při volbě partnera rozhodli vy?
CIT VS. ROZUM: Jak byste se při volbě partnera rozhodli vy?

INNA vs. BIBI: Která se k Markovi z Ordinace hodí víc? HLASUJTE
INNA vs. BIBI: Která se k Markovi z Ordinace hodí víc? HLASUJTE

 


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?