Nová posila Ordinace v ohrožení! Ze seriálové nemocnice musel nováček okamžitě do té skutečné. VIDEO

Aktualizováno 01.07.2018


Je zažehnáno a seriál Ordinace v růžové zahradě 2 novou posilu přeci jen dostane. Stačilo ale málo a všechno mohlo být úplně jinak. Herec Jan Hájek způsobil poprask hned v první natáčecí den, kdy musel z placu rovnou na sál, a ten skutečný!

Přehrát poslední díl Utajeného šéfa

 

Než vůbec stihl natáčet, tak skončil! A nebýt jednoho všímavého člověka, skončit mohla definitivně i celá jeho kariéra. Jan Hájek, jako nová posila Kamenické chirurgie, způsobil sobě i štábu Ordinace nemalé trable, se kterými se nakonec všichni vypořádali statečně a na jedničku. Tvůrci kvůli němu totiž museli kompletně předělat celý natáčecí plán. Devětatřicetiletý herec oceněný Thálií totiž musel jet v první natáčecí den z placu přímo do nemocnice! „Den před tím jsem měl představení, kde hodně padáme, a přes noc mi ošklivě otekla noha,“ prozradil sympatický herec. Jelikož měl závazky, své zranění v danou chvíli neřešil. Otakarovi Dosoudilovi, který pracuje jako traumatolog v motolské nemocnici a při natáčení seriálu Ordinace působí jako odborný poradce a také hraje anesteziologa, se jeho noha ale nelíbila a herce odpravil na vyšetření. „Ota se na to podíval a říkal, že je to jasný, že to musím řešit. Pak to šlo hopem, do Motola, vysoký CRP, antibiotika a najednou mi Ota říká, abych se sbalil, že půjdu na operaci,“ vypráví Jan Hájek.

Zdroj: Nova.cz

Herec tak putoval do nemocnice doslova za pět minut dvanáct. Chybělo málo a Honza mohl přijít o nohu! Dnes už je po operaci, nejhorší je zažehnáno a opět natáčí. 

V Ordinaci se brzy objeví jako MUDr. Sekora.
 „Je to motorkář, má hausbót, používá takový nestandardní postupy, myslím, že ta postava je napsaná tak, aby rozčeřila hladinu," popisuje svou postavu Hájek. Více už ve videu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Svízel Andrey na smrtelné posteli: Problém s toaletou i ztráta dechu. Zato zákulisní pusa od Hanáka. A ta byla!
Svízel Andrey na smrtelné posteli: Problém s toaletou i ztráta dechu. Zato zákulisní pusa od Hanáka. A ta byla!

MRAZIVÝ PŘÍBĚH V ORDINACI: Matka utýraná ke schizofrenii a život v děcáku. Nový příběh nové postavy?
MRAZIVÝ PŘÍBĚH V ORDINACI: Matka utýraná ke schizofrenii a život v děcáku. Nový příběh nové postavy?

Týral ženu, zabil doktorku. Odpověď Petra Buchty, proč hraje takové parchanty, polechtá bránice
Týral ženu, zabil doktorku. Odpověď Petra Buchty, proč hraje takové parchanty, polechtá bránice

BLÁZNIVÉ FOTKY Andrey a Hanáka, které měly zůstat skryty. Poslední rozloučení jinak! Galerie
BLÁZNIVÉ FOTKY Andrey a Hanáka, které měly zůstat skryty. Poslední rozloučení jinak! Galerie