ČERVEN V ORDINACI: Zoufalé zmizení, osudné zranění, hluboké ztráty, milostné zvraty, nové životy a letní pauza

Aktualizováno 01.07.2018

Ordinace: Co přinesou červnové díly? - 15
Zdroj: Nova.cz

Ordinace v růžové zahradě 2 pomalu míří na letní prázdniny! Kdy přesně? Poslední díly před letní pauzou by si diváci v červnu rozhodně neměli nechat ujít, dojde totiž k událostem, o kterých se jim ani nezdá! Všechno bude jinak...

Přehrát poslední díl

 
Bobo, Heluš, Hugo a Milan Švarc

Zatímco jsou Bobo s Heluš vyšetřovaní, Hugo je v péči strejdy Milana a pánská bitka začíná. Jak mu může odpustit, že kvůli němu hrozí rodičům vězeni? Hejtman tak bude ze strany synovce čelit nejednomu naschválu, které vyvrcholí Hugovým útěkem z domu. Rozjede se velké pátrání policie a nic než obavy není jisté. Objeví se ale pomoc tam, kde by ji už nikdo nečekal. Od koho přijde? Co bude s Hugem a osvobodí se Bobo s Heluš?


Eduard Valšík, Ota Kovář, Leoš Mára a Petr Hanák

Leoš Mára bude dál štvát Hanáka proti Kovářovi a nakonec docílí svého! Ota Kovář se tak rázem ocitne na pranici před policií, zástupkyní nemocnice Charlotte Moreau i Eduardem, který za něj ale naposledy zabojuje ze všech svých sil. Budou stačit na to, aby Kovář z postu primáře nemusel odejít, nebo dokonce z nemocnice? Mára si na vysněné křeslo sice už mne ruce, ale sled událostí s jeho vysněnou židlí ještě zatřese. A Eduard bude chtít vydírání Máry jednou provždy utnout. Do cesty se mu ale postaví šokující zpráva… Co bude s Otou? Dožene Hanáka svědomí? A docílí podrazák Mára nakonec svého?Bibi, Vojta, Marek a Inna
Rozchod Inny a Marka se nemocnicí velmi rychle roznese. Bibi tato zpráva zasáhne jako rána z děla. Vojtu s Markem zase omráčí ta o Bibi, při výjezdu se totiž dostane do života nebezpečné situace, když bude zachraňovat dítě ze šachty. A bez zranění z ní nevyjde! Strach obou mužů o ni milostným trojúhelníkem hodně zamává společně se dvěma vyřčenými větami, které se ukážou osudové. Kolovrat nevyřešených citů se ale konečně zastaví, definitivně. Jak?


Alena, Mázla, Rytíř a dítě

Svatba Alena a Mázla dostane jasné datum, přípravy veselky zamilovaného páru tak vyvrcholí. Jenomže těmhle dvěma osud připraví velké překvapení, které jejich vzájemná slova lásky u oltáře ohrozí. Panika a události vymykající se kontrole čekají na obě rodiny.


Květa, Jonáš a Denisa

Dluhy Květu nakonec doženou a vysílená hádkami se synem se zhroutí, otřese se také její doposud stabilní vztah s Vilíkem. Františka se ke všemu dozví pravdu o otci i Denise! Najde si Jonáš konečně v nesnázích novou cestu k matce? A kdo jí nakonec podá pomocnou ruku?


Osudy oblíbenců se v červnu hodně promění. Premiérové díly před letní pauzou budou stát za to. A kdy tedy Ordinace v růžové zahradě 2 zamíří na prázdniny? Ve čtvrtek 14. června diváci uvidí poslední předprázdninový díl. Tak šup v úterý a čtvrtky od 20.20 k obrazovkám TV Nova, ať vám nic neuteče.
 

BLÁZNIVÉ FOTKY Andrey a Hanáka, které měly zůstat skryty. Poslední rozloučení jinak! Galerie
BLÁZNIVÉ FOTKY Andrey a Hanáka, které měly zůstat skryty. Poslední rozloučení jinak! Galerie

KLÍČOVÉ UDÁLOSTI VE 20 OTÁZKÁCH: Znáte uplynulou sezonu Ordinace jako své boty?
KLÍČOVÉ UDÁLOSTI VE 20 OTÁZKÁCH: Znáte uplynulou sezonu Ordinace jako své boty?


 

 


Ordinace tento týden: Táně přijede Patrik. Kam se uklidí Vojta?