Celý 823. díl Ordinace: Hanák podrazil kámoše. A Hugo utekl z domu

Aktualizováno 05.07.2018

Ordinace: 823. díl, Petr Hanák podrazil kámoše Kováře
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Podvod? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

 • CELÝ 823. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

 

Hugo nemůže Hejtmanovi odpustit, že nezachránil rodiče před vězením. Odmítá s ním komunikovat, zavírá se v pokoji, dělá Hejtmanovi naschvály. Přinutí ho tak slíbit, že se pokusí dostat Švarce a Heluš na svobodu. Hejtman ale svůj slib nesplní a Hugo se mstí: zničí Hejtmanovy šaty a namaluje mu na pleš kosočtverec, takže se Hejtman znemožní na tiskové konferenci a přijde o velkou zakázku. Když Hejtman zjistí, že mu Hugo nalil do láhve od whisky svou moč, rupnou mu nervy a chce hocha zmlátit. Hugo ale uteče. Doma se nečekaně zjeví Heluš se Švarcem - budou je vyšetřovat na svobodě. Zpráva o Hugově útěku je vůbec nepotěší.

• Bibi se dozvídá, že se Marek rozešel s Innou. Vyvolá to v ní citový zmatek. Vojtovy tetičky nechaly zrekonstruovat byt v Liberci a Bibi to vnímá jako velmi zavazující. I Vojta na ni tlačí. Ví o rozchodu Marka s Innou a chce si Bibi pojistit nabídkou růžové budoucnosti v novém bytě. Marek Bibi vysvětluje, že od ní nic nečeká, rozchod byl jen jeho rozhodnutí. Bibi před ním křečovitě opěvuje své manželství s Vojtou. Marek ale vnímá její rozpolcenost.

• Mára se snaží poštvat Hanáka proti Kovářovi. Chce, aby Hanák dosvědčil, že Kovář zfalšoval Fojtíkovu zprávu pro transplantační komisi. Hanák to zprvu odmítá. Dostává do péče Váňovou s terminálním stádiem rakoviny, a protože vnímá silné pouto mezi pacientkou a jejím manželem, rozhodne se Váňové stůj co stůj prodloužit život. Přestože operace je velmi riskantní a Kovář ji Hanákovi zakáže, Hanák jde na sál s Márou. Druhý den má Váňová komplikace. Kovář Hanákovi reoperaci nedovolí. Hanák se hodně zlobí a udělá, co po něm Mára chce: svědčí před Eduardem v Kovářův neprospěch. Mára navíc Eduarda upozorní, že o Kovářově podvodu informoval Moreau a policii. Eduard si chce s Kovářem promluvit. Kovář tuší, že je nahraný.
 

823. díl s názvem "Podvod" jste v TV mohli vidět 5. června 2018

Pozor: Konec Ordinace v TV před prázdninami? Dřív, než si myslíte. A jak!
Pozor: Konec Ordinace v TV před prázdninami? Dřív, než si myslíte. A jak!Ordinace tento týden: Táně přijede Patrik. Kam se uklidí Vojta?