Osudový muž: Vojta, nebo Marek. Který patří k Bibi podle vás? Dejte mu hlas, třeba to klapne

Aktualizováno 06.07.2018

Ordinace: Bibi s Markem a Bibi s Vojtou, který je ten osudový?
Zdroj: Nova.cz

I když je provdaná za Vojtěcha Kratochvíla, její srdce patří Markovi Doležalovi. Bibi se na své cestě za láskou ztratila. Od jednoho myšlenkami i srdcem běhá k druhému, a city se v ní jen zmítají. Oni ji milují oba dva. Osudový může být však jenom jeden, který je to podle vás?

Přehrát poslední díl

 

Poté, co ji skoro u oltáře nechal Eduard Valšík, vstoupili jí do života hned dva významní muži, kteří její city vzali rovnou na centrifugu. S Markem zažila vášnivou lásku, s Vojtou romantickou. Marka miluje, jistotu u něj ale nenašla. U Vojty jí má dostatek, jenomže ho má "jen" ráda. Myslela si, že svatba s ním vše vyřeší, ona se uklidní a s postupem času se pro ni stane tím jediným. Místo toho se ale hned ve svatební den políbila s Markem a zopakovala to ještě několikrát poté.

Když našel odvahu jeden, vykašlat se na vše a být spolu, tak ji ten druhý zrovna neměl, nebo mít nemohl. A tak se Bibi přemlouvá, že po rozchodu s Innou svobodný Marek pro ni ten pravý už není a s Vojtou je šťastná.


Odstěhovat se s Vojtou do jiného města, co nejdál od Marka, by Bibi jen prospělo a její manželství by konečně mohlo nabrat ten správný směr. Jenomže odjezd znamená naučit se bez Marka žít, a pouto k němu je tak moc silné... A co oni? Milují ji oba dva.

Nyní opět nastává příležitost se znovu rozhodnout a definitivně. Bibi může začít žít v daném vztahu od začátku a naplno. Jenom si vybrat. Máte v tom jasno alespoň vy? Který je pro Bibi ten pravý?Pozor: Konec Ordinace v TV před prázdninami? Dřív, než si myslíte. A jak!
Pozor: Konec Ordinace v TV před prázdninami? Dřív, než si myslíte. A jak!

ČERVEN V ORDINACI: Zoufalé zmizení, osudné zranění, hluboké ztráty, milostné zvraty, nové životy a letní pauza
ČERVEN V ORDINACI: Zoufalé zmizení, osudné zranění, hluboké ztráty, milostné zvraty, nové životy a letní pauza

ZÁKULISNÍ FÓREK Marka s Vojtou: Tady něco nesedí!
ZÁKULISNÍ FÓREK Marka s Vojtou: Tady něco nesedí!

Zákulisí líbací scény Marka s Bibi PŘED a PO: I herci se stydí! Někdy...
Zákulisí líbací scény Marka s Bibi PŘED a PO: I herci se stydí! Někdy...


 


Bobo přizná Hugovi krutou pravdu o svém dětství. Co dalšího se bude tento týden dít?